• Rodinný

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

WTF? Jako jednička byla aspoň zábavná oddechovka, ale tohle je úplně debilní film . Za prvé je zbytečný, nic se v něm neděje - roztahávat příběh do tolika filmů nemá vůbec smysl, celý tenhle děj by se vešel do 15 minut a nebyl by v tom rozdíl, za druhé - chování postav je nelogické a za třetí - celý příběh je hrozně děravý, celé to působí totálně nahodile. Obecně mám takové blbosti docela ráda, nejsem moc náročný divák, ale tohle teda ne-e.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Dlouho jsem si myslela, že je to nějaký sprostý debilní seriál. A je to sprostý seriál. A je super.

Velký Gatsby (2013)

Je to takový.. polodebilní, 2 hvězdičky dávám hlavně za DiCapria, mého nejoblíbenějšího herce, a roztomilého Maguira, . Je to moc barevný a rychlý, pak zase moc sladký a teplý, chvílemi se Vám z toho chce zvracet a ten závěr mě vůbec nechytl za srdce, jak bych čekala - i Gossip girl dokáže být teda víc dojemná..

Maniak (2012) odpad!

To byla teda neuvěřitelná sračka. Nikdy jsme se v kině takhle nenudila. Doufám, že Khalfoun už nikdy nic nenatočí. Hůř vyhozený peníze si neumím představit. Doporučte někomu koho nemáte rádi ;).