Dům snů (2011)

Když on ten Craig je taková kožená tvář, že mu nevěřim ani tu. Kazí celý film, protože neumí hrát.

Dům tajemství: Smrt v Burari (2021) (seriál)

Jeden z nešťastných případů, kdy se nejedná o vraždu, ani o sebevraždu, ale o náboženský rituál, který dopadl, jak neměl. Hodně tragické a smutné.

Dvaadvacítka (1998) (pořad)

Bitte, Josef, nicht machen mit diese Holze, tady!

Dvě tváře lásky (1996)

Ty nenosíš make-up, protože to nepotřebuješ. Jsi na to příliš chytrá.

Ene bene (1999)

"A nebude to pitomý, když bude mít ten zajíc ty oči taky modrý?" - "Ale ne, pane Jemelík, to je přece normální, ne? Modrý voči. Podívejte, tady Jiřinka...No, tak ta ne zrovna... Pani Laskoňová, Vy máte jaký voči?" - "Hnědý. Kdepak já modrý. Ale pan Kitnar by moh. Kuk! Ne, tak ten by taky nemoh. Jani, ukažte! Jani! No kuku na tetu Květu! ... No, děvčata, to je modrá!"

Expres foto (2002)

Nic nestojí za to dlouhé bloudění, kdy člověk chodí od smutku k bolesti, od neštěstí k žalu a říká tomu život.

Fantom (2021)

Už jsem to řekla a říkám to zas. FUCK THE POLICE.

Gabriel (2014)

Další z výborných filmů, které jednodušší většina nepochopila a tak hodnotila nízko.

Ghoul (2015)

Zajímavé téma a lokace, z nichž by se bývalo dalo hodně vytěžit. Bohužel tomu odpovídá pouze prvních cca 30 minut. Co z dobře rozjetého filmu udělali tvůrci pak nebudu popisovat, protože bych musela být asi sprostá. Škoda, mohl to být hodně dobrý kousek mezi horory.