Atentát na střední (2008)

No ja neviem. Pre mňa určite veľké prekvapenie. Aj na základe tunajšieho hodnotenia som sa do zhliadnutia tohto snímku nehrnul. A ani neviem čo sa mi na tom nemalo páčiť. Film má jasnú linku, neponúka nič viac, ani nič menej. Reece Thompson a jeho postava žurnalistu zo 60.-tych rokov k sebe pasujú, Bruce je pekným oživením a krásna Miška Bartonová je naozaj "bitch fatale".

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

A just dám štyri. Len dúfam, že som sa nesekol ako pred pár rokmi pri Odsúdených. Ale zatiaľ to vidím ružovo :D

Sherlock (2010) (seriál)

Na jednej strane rozumiem, prečo sú všetci z tohto seriálu úplne hotoví. Na strane druhej, ako dosť veľký zástanca klasickej literatúry som v strašnom rozpoložení. Serál to nie je zlý, ale ak by sa hlavná postava volala napr. Sherman a jeho verný pomocník Watt, zrejme by hodnotenie poskočilo o dosť vyššie. Moderné postupy ako etablovať klasické príbehy do súčastnosti a vykrádačky klasiky sú momentálne trendom a v tomto prípade mi to neskutočne vadilo. Nemôžem nájsť tie správne slová, ale skôr by som si po svojom zmenil známu frázu. Všetci vedia, že z hovna sa bič ne upletie. Podľa mňa sa tvorcom podarilo z biča upliesť hovno. A teraz ma môžete nenávidieť :D

Sám doma (1990)

Ono to je asi dobou. Musím sa priznať, že pred pár rokmi by bol počet hviezdičiek určite vyšší. Ale dnes mi už vystrašený výraz toho malého blondiačika hovorí veľmi málo. Aj keď sa film stal klasikou Vianoc, ja si nevyčítam, keď ho práve prepásnem v telke. Ale jedno platí stále ...a to malý VEĽKÝ Joe Pesci

Šťastný Nový rok (2011)

Tu sa ani neoplatí dávať koment, len poznámku, že je to lepšie než Na sv Valentýna...ale len ďalší trápny pokus napodobniť Britov!

Wimbledon (2004)

Áno, Britov evidentne žerie že Tak dlho nemali Wimbledonského víťaza... Tak prečo si ho nevymyslieť a nenatočiť o tom film? A možno by sme tam mohli hodiť aj nejakú americkú pipku a negatívnu športovú verziu Justina Biebera. Snáď z toho niečo bude.Takže k žanrom Romantický / Komedie / Sportovní by som dopísal ešte Sci-fi. Ono to zatiaľ vyzerá, že sa týmto komentárom snažim potopiť, ale opak je pravdou. Pretože ak to raz funguje a výsledný efekt je taký aký je, môžeme sa na všetko ostatné vykašľať a dopriať Coltovi zaslúžené víťazstvo.

Tohle je ráj (2012)

Tak toto je fakt veľa! Rudd a Aniston sa po rokoch opäť stretli a vzniklo.... radšej už viac nepíšem, snáď len že tá jedna hviezda je za Alana.

Bobule (2008)

Po druhom zhliadnutí musím pridať. Vlastne si ani neuvedomujem prečo som už na začiatku nehodnotil na plný počet. Po trošku pomalom pražskom rozbehu sa presunom na na Moravu film zmenil na svižnú komédiu, so síce mierne predvídateľným, ale úprimným a milým príbehom. Veľmi dobre zvládnutý casting. I LOVE YOU, TEREZA!!!

Blbec k večeři (2010)

Tak to nie. N tento film som sa vcelku dosť tešil, s nadšením som stlačil PLAY a dostal som toto. Nevkusné, trápne, bez vtipu. Neviem či by som nemal dať odpad, jedna hviezdička za : "Moje heslo je H, E, S, L, O.