Expendables: Postradatelní (2010)

Jedna velka herecka akcni legenda vedle druhy a samozrejme ty nejlepsi v oboru zarucuje pusobivy dojem a pro milovniky akcnaku dobrou podivanou nemuzu mluvit za vsechny ale sama za sebe rikam ze jsem mela moznost videt jeden z nejlepsich filmu

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

I kdyz prvni dily byli o neco lepsi ale i tento mel neco do sebe u kazde serie jsou vetsinou prvni dily nejlepsi a ty ostatni uz za moc nestoji ale podle me to u tehle serie zatim nehrozi je zajimave kolik slavnich akcnich hercu jde dat do jednoho filmu nektere na strane dobra a nektere na strane zla a obzvlast videt proti sobe Mela Gibsna proti Sylvestru Stallonovi v zavesu mladsich hercu a zaroven uz nam znamim legendam je fajn podivana

Charleston (1977)

Opravdu zajímavý film i když v něm není tolik bitek jako v jiných Budových filmech ale i tak je vtipný ale i tak bez Terence a rvaček to prostě není ono 70%

Na plný plyn (2008)

Jak uz se tu mnohokrat zminilo tenhle film je jen o smichani filmu jako rychle a zbesile, 60 sekund atd. a navíc jen jedna pisnicka o cem to pak je jedna hvězdička za zabavnej začátek a celkem povedenej konec ale ani to ten film nemohlo zachranit

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Jak uz tu bylo nekolikrat receno asi jediny duvod proc se na tenhle film podivat je Michael Shanks a jeho jak jinak velmi dobry vykon jinak zaujeti nic moc

Ovládací panel
113. nej uživatel Německo