Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
Ninde
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krátkometrážní
Sci-Fi
film
seriál
hudební…
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Bídníci
(2012)
Velká ryba
(2003)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Dokonalý trik
(2006)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Ledové království
(2013)
La La Land
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Marou_
Atjov91
Eorl
Misoponia
KristinaKrop
vlk9
Časové pásmo bylo změněno