K zemi hleď! (2021)

Tak tohle, bylo něco. Super komedie o konci světa. Blbý že to takhle opravdu funguje. Politici jsou prostě.....

Top Gun: Maverick (2022)

První Top Gun mám moc rád a Top Gun: Maverick ještě víc. Bál jsem se že tu lidi v recenzích přehánějí, ale je to opravdu super film, který navazuje na svého předchůdce a musím říci že ho i lehce předčí. Nikdy jsem nevěděl na co koukat když si doma pustím prvního Top Guna a teď už to vím. Za mě zatím film roku. 92%

Anna (2019)

Kombinace brutální Nikita, John Wick a rudá volavka. Proč ne. Helen Mirren byla skvělá stejně tak jako celý film, nenudil jsem se ani minutu a určitě kouknu víckrát než jednou. Finále jsem čekal podobné, ale stejně překvapení. Za mě 80%.

Uncharted (2022)

Tak tohle byla špica. A že prej neumí natočit film podle hry. Hollandovi role Drakea sedla jak vyšitá a Wahlberguv Sally byl též skvělej. Už aby začali natáčet druhý dil, protože tohle se fakt povedlo. Hry jsem dohrál všechny a teď mám chuť si je dát znova. No nic zítra mrknu ještě jednou. 90%

Černý krab (2022)

Tenhle svrab kraba byl první hodinu super na 4 hvězdy, bohužel díky hodině druhé dostane jen 1 hvězdu.... protože nevím, kdo byl ten nepřítel a co teda ta dcera? Žila nežila? Proč ji na začátku unesli a Naomi byla vojákem už když ji unesli dceru nebo až po únosu se dala k armádě a stala se profíkem? Z tohohle filmu nevím vubec nic co jsem vědět chtěl. Jsem zklamán:-(

Utíkej a střílej (2022)

Nesmrtelný týpek, který to na začátku schytá brokovnicí do břicha a běhá jak čamrda, má být asi nějakej zabiják a při poslední práci, kdy má vyzvednout balíček se dostane do průseru a chtějí ho zabít a on si bude muset vzpomenout na minulost, aby se z toho vysekal. No a prostě za celý film pomalu nikoho nezabije jen na konci druhého skoro nesmrtelného týpka, který místo brokovnice přežije výbuch dinamitu, ale přejetí auta už ne. Tohle byla taková kravina, která byla spíše komedií, než thrillerem a která se musí vidět. Jelikož jsem si to pustil jako film na usnutí a vydržel jsem až do konce, tak dávám 2 hvězdičky