Evil Things (2013)

Nízký rozpočet se dosti podepsal na kvalitě. Herecké výkony nic moc, atmosféra neexistující a dialogy totálně o ničem. Prostředí však stojí za to a ta jedna maska, která se tam objevila taky nebyla vůbec špatná. Velký bonus za krásnou hlavní hrdinku.

Hra na schovávanou (2005)

Čekal jsem kdeco, ale tohle ne. Ikdyž jsem měl! Pěkně tvořená atmosféra sice utrpí někde za půlkou filmu, ale o to zajímavější je onen zvrat. Robert De Niro se jako vždy pěkně blýskl. Jenže jeho záblesk byl trochu slabší než záblesk Dakoty Fanning. Ta tomu dala korunu.

Evidence (2012)

To co se ze začátku zdálo jako inteligentní vyvražďovačka někde v divočině, se ve finále změnilo na akční trailer na nový Half Life. První část měla velice dobrou atmosféru a čekal jsem, co se z ní vyvine. Atmosféra ve skupince houstne a když se holkám ztratí jejich kucí, tak se vydají na cestu samy. A pak se to rozjede. Tím, že je to celé natáčené z ruční kamery, tak akční scény dostávají úplně jiný rozměr. Chaotický rozměr. Asi by to tak i vypadalo, kdyby to člověk prožíval na vlastní kůži. Ve finále je z toho akční honička, která však neskončí nudnými titulkami, ale vesele pokračuje dál. Děvčata jsou k nakousnutí. Obzvláště ta blondýnka.

Dead Season (2012)

Nebýt strašně hektického a zmateného úvodu, tak by to snad i šlo. Nízký rozpočet se bohužel podepsal na hereckých výkonech, kvalitě bojových scén a scénáři. Bohužel je zde kupa nesmyslných scén, přiblblých dialogů a pobíhání sem a ta. Co naopak potěší je vizáž zombíků, efekty a obě děvčata. Ta jsou opravdu k nakousnutí a na Tweeter je opravdu nádherný pohled.

Jediná (2019)

Námět fajn. Autor se nám snažil i něco říct. Třeba to, že poslední společné dny je třeba si pořádně užít. Třeba i to, že karanténa je vězení a že si máme užívat každý společný den, jako by byl poslední. Tohle všechno se dá ve filmu vidět. I ta bezmoc, když vím, že můj nejbližší zemře.

Lovec vetřelců (2003)

Pěkná scifárna, které by pomohl trochu lepší rozpočet. Námět je velmi dobrý, herci slušní. Co však škodí jsou efekty, chybějící atmosféra a chvílemi trochu slabší dialogy. Ale celkově je to nadprůměrný film.

From the Dark (2014)

Svoji kočku pojmenuji Starobylé Zlo! Ta byla strašidelnější. Bohužel filmu chybí atmosféra. Autoři patrně chtěli vzdát hold Nosferatu a ono starobylé zlo je mu dosti podobné. Za sympatickou hlavní hrdinku bod navrch.

After the Lethargy (2018)

Nápad to nemělo vůbec špatný. Prostředí taky stálo za to. Bohužel rozpočet ve výši mého kapesného z roku 1989 tomu podrazil nohy totálně. Mimozemšťan je tam jen jako doplněk k tomu, abysme věděli o co vlastně jde.

Temné osnovy (2018)

Velice dobrý nápad! Zpracování také není špatné, holky to pěkně zahrály, ale chyběla tomu atmosféra a kdyby to bylo o něco temnější a strašidelnější, tak by to byla naprostá bomba.

Sweetheart (2019)

Lehce nadprůměrné přežívání na ostrově s příšerou. Děvčica je nejen hezká, ale i chytrá. Ví, jak se o sebe postarat, nachytat si ryby a hlavně, jak u lovit potvoru. Ztroskotat na tropickém ostrově byl vždycky můj sen, takže se mi na film hezky dívalo.