Zmizelá (2014)

Bylo to...překvapivý, ALE...myslím, že ukočírovat tak komplikovanou strukturu příběhu je neskutečně složité a imho vymstilo se to i takovému borci jako je Fincher. Konec byl v mnoha ohledech trochu nelogický a vlastně mne mrzí, že nemůžu dát plný počet.

Nejhledanější muž (2014)

Je to pomalý, je to dlouhý, ale je to fantastický! Tohle je rozhodně filmový zážitek letošního roku... jen škoda, že už to nebudu mít příležitost napsat znovu. Hoffman se rozloučil bravurně!

Děkan Spanley (2008)

Velice mily, typicky britsky a vlidny film.

Domek z karet (2013) (seriál)

...osobně myslím, že se celý seriál dost přeceňuje. Ano, super herci, skvělá režie, atd...ale téma je vlastně nepřekvapivé. Na to celkem stačí znalost naší politické scény, bohužel...

Odpojit (2012)

Filmy v podobnem duchu jakoby se v poslednich par let mnozily...drama a propletenec ruznych pribehu, k tomu vsemu realisticke pozadi. Trochu to vypadalo jako Magnolia, Crash a Babel...nicmene postavy byly neskutecne presvedcive. Takze vysledek zdarily!

Nejvyšší nabídka (2013)

No super! Nostalgie, zasla romantika, stejne jako hlavni predstavitel. Akorat jsem nejak nepochopila ten konec...takze ackoliv jsem byla naprazena dat plny pocet, nakonec to uplne nejvyssi nabidka nebyla. Nicmene interiery a starozitnosti luxusni!

Let (2012)

"Don't tell me how to lie about my drinking! I've been lying about it all my life." Myslím, že tenhle film spousta lidí odsoudí, protože bude čekat nějakou děsně akční podívanou...místo toho koukáte 2 hodiny na velmi přesvědčivého Denzela Washingtona.

Vlk z Wall Street (2013)

Tak tohle bylo poměrně nečekané...začátek mne nadchnul, ale místy to bylo úporně zdlouhavé, spousta hluchých scén. Vlastně zpětně moc nechápu, proč to někdo ještě trochu neprostříhal, nůžky by tomu určitě prospěly.

Konzultant (2013)

"The truth has no temperature." Tenhle film rozdělí publikum na dva nesmiřitelné tábory, asi něco jako jedlíci Marmite... Marmite nejím, ale tenhle film jsem spolkla i s navijákem od začátku do konce. I přes výhrady brilantní snímek - herecky i řežijně.