Poslední výkřik (2012) odpad!

Bůh je mi svědkem, že jsem chtěl být k českému hororu milosrdný, ale je to opravdu píčovina.

Tým jedna (2013) odpad!

Dva cigoše obtěžuje v jejich bytě duch vietnamské prostitutky z třicátých let a má to bejt vtipný. Není. A nezachrání to ani vybuchlá hlava, natož vybuchlý varlata. „Pokuď se vám lady Azalea takto zjevila, upřímně, jste v prdeli. Já tady nebydlím. To je jedno, všichni jste v prdeli. Oni jsou v prdeli, já nejsem v prdeli. Všichni jste v prdeli, rozumněli jste mi? Jste v prdeli, uplně. Úplně? Vy všichni jste úplně v prdeli, vážně. Jako nejvíc v prdeli co to jde“.

Melancholie (2011) odpad!

Jak může být sci-fi o konci světa tak neuvěřitelně nudná? Kdyby to mělo být psychologické drama o pošahané rodině, tak bych možná jednu nebo dvě hvězdy dal. Ale jako sci-fi je to čistej odpad.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Panebože to byla blbost! Jak tohle mohl někdo natočit po původních Sněženkách a čekat, že to bude mít úspěch. Nudná a pesimistická hovadina.

Český žurnál - Život a smrt v Tanvaldu (2013) (epizoda) odpad!

Proradný a zákeřný rasistický důchodce zastřelil z pozice ležícího střelce(zřejmě z předem připraveného zákopu) slušného a pracovitého roma, abstinenta nekuřáka, který šel náhodou kolem a čistil si nehty loveckým vreckovým nožíkem. Policejní vyšetřování sice ukázalo, že šlo o nutnou sebeobranu, ale tvůrci tohoto skvělého a vyváženého dokumentu, morální kapacity Klusák a Remunda, ukázali kde je pravda. Tlačit dotazované a zvlášť děti(!) k rasistickým odpovědím, to už chce pořádně hroší kůži. Pseudohumanistickej zvratek.