Nemilovaní (2017)

Zcela jistě hodnotný film...který ale zaostává za předchozím Leviatanem. I když některé scény jsou mrazivé, pro mnohé nebude příjemné hodně pomalé tempo.

Není zač (2010)

Celkem povedená konverzačka od Nicole H...i když antočila lepší kousky, není to špatné.

Nepolapitelní (2015)

Pubertální akce...na kterou se dá překvapivě docela dívat.

Neruda (2016)

Na dalšího Larraína jsme se těšil...sice natočil další portrét, tentokrát chilského básníka a komunisty opět po svém, ale ta kombinace dramatu, poezie a surreálna mi tam neseděla. Příliš sebestředné, nadsazené a místy nezáživné.

Nespoutaný Django (2012)

Z mého pohledu nejslabší Tarantinův film, i když se evidentně snaží, aby se film stal klasikou či kultovním. Pro: gagy (Ku-Klux-Klan, maketa zubu...), herecké výkony. Proti: překvapivě finále a minutáž

Nevědomí (2013)

Slabý průměr, kdy logické nedostatky ve scénáři, pomalou první polovinu, nepřesvědčivé milostné vztahy, a změnu původně filozofického přístupu v klasicky akční příběh, navíc ještě k tomu navíc s vypůjčenými motivy z Moonu nezachrání ani zajímavý herecký výkon Cruise.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

O klukovi, kterému chybí táta...a kamarádi. Tak o prázdninách najde dočasně náhradního tátu a nové kamarády na koupališti. To je celé.

Nezlob (2015)

Po dlouhé době překvapivě zdařilé italské drama...které má tempo, dobrý příběh a soundtrack.

Nezlomný (2014)

Trapný pokus...o rádoby strhující životopis, který je trapně uhlazený, škemrající o Oskara a směšný, v některých scénách jako té v přístavu se zvedáním klády nad hlavu mi bylo za tvůrce až stydno. Angelina J. je nehorázně přeceňovanou nejen herečkou, ale i (ne)režisérkou.

Nic nás nerozdělí (2012)

Film jistě dobře natočený (ničivý útok tsunami točený nikoli digitálně ale s pomocí tanků naplněných vodou) působivý i na základě toho, že byl natočen podle skutečné události. Nejsem si jistý, nakolik je příběh věrohodný, ale místy na mě nepříjemně působilo až s kalkulací hraničící působení na city (nepřirozeně na mě působila např. scéna s telefonováním na letišti) a také souhra mnoha náhod na konci vedoucí k setkání celé rodiny.