KeanuTheBest

2 body

<< předchozí 1 2
    • 7.4.2013  17:44
    Bathory (2008)

čekala jsem od toho mnohem víc....to je tak když si člověk přečte knížku na několik dílů a pak se díva na film no.

• 17.9.2014  17:04

echt hořkosladká komedie, která mě fakt baví.

• 19.3.2013  11:52
    Bod zlomu (1991)

Perfektní námět, herci a jejich výkony, prostředí vln....romantika i akce..člověk se nenudí a film setsakramentsky uvízne v paměti. Jeden z filmů, které si budu pouštět pořád dokola.

• 19.3.2013  22:51
    Bratrstvo spravedlivých (TV film) (1986)

Jedna velká slátanina a nuda. Viděla jsem to před cca měsícem a skoro nic si z toho nepamatuju, akorát jak si banda ujetých pubošů plácne že ,,zlikvidují" nějakého kriminálníka a zloducha.....no děs. Keanu Keanu.....no ale musel nějak začít :)

• 19.3.2013  15:36

Nejklasičtější a nejkrásnější pohádka....kam se hrabou ty dnešní...toto je klasika..společně s Obušku z pytle ven, Dařbujánem a Pandrholou atd. Pan Werich je pro mě legendou českého herectví společně s panem Burianem a zde dokonce hrají spolu, takže luxusní kombinace. Hrozně vtipná dvojka a pro mě ukázka jak má vypadat klasická nádherná pohádka.

• 18.3.2013  22:42
    Constantine (2005)

Co na filmu zaujme jsou především krásné efekty a ledově chladný výraz Keanu Reevese, který na něm působí hrozně přirozeně. Závislost na nikotinu je součástí filmu, jen se divím, že Keanuovi nebylo během natáčení z toho špatně, tahat jedno cigáro za druhým. Role mi k němu jde perfektně.

• 19.3.2013  22:28
    Cucák (2005)

Celé je to zvláštní...zkouknuté do konce jen kvůli roli Keanu Reevese... jinak ujetý...Znovu už asi ne.

• 20.3.2013  12:41

Když to srovnám s filmem ,,Den nezávislosti", tak Den nezávislosti je mnohem propracovanější film, který má pointu. Toto jsem moc nepochopila. Keanu je zde hrozně prkenný a kamenný výraz ho neopouští po čas celého filmu. Škoda. Co mě tam sere uplně nejvíc je malý neustále si stěžující smrad, syn od Connellyové, kterému bych okamžitě jednu flákla.

• 18.3.2013  21:39

Při prvním sledování jsem byla z těch časových liniíí trochu zmatená, ale po shlédnutí po druhé už jsem se mohla soustředit více na dějové linie, než na nádherné hluboké oči. Líbí se mi shledání dvojice Keanu a Sandra po letech po filmu Speed. Příběh je velmi dojemný, ukazuje na pouto lásky, pokud lidi zjistí, že jsou stvoření jeden pro druhého....a jdou si za svým i přes překážky jako je dlouhý čas. Co mi tam vadilo je umírající otec - vůbec se to do děje nehodilo a bylo to tam navíc a zbytečné. Jelikož se k sobě Keanu a Sandra velmi hodí, všechno jsem jim věřila.

• 19.3.2013  22:41
    Ellie Parker (2005)

Pro mě ztráta času :( příbh o ničem, nezaujme, nenadchne....1 hvězda jen za bohužel mihnutí Keanu Reevese (hraje zde sám sebe se svou kapelou Dogstar), a musím říct, že trapná hláška byla - ,,Myslím, že se líbím Keanu Reevesovi" :D to mě pobavilo.

• 9.10.2013  11:18
    Gravitace (2013)

Naprosto dokonalý herecký výkon Sandry Bullock...dechberoucí záběry ve vesmíru, a emoce tento film rozhodně má......od začátku až do konce famózní podívaná...klobouk dolů před režisérem i před Sandrou. 100%

• 19.3.2013  22:12

Kleopatra - naprostý souhlas s tvým komentářem :D fakt jetej příběh, podle mě to nemá hlavu ani patu. Ale u tvého komentáře jsem se pobavila :D uplně to odpovida filmu, líp bych to nenapsala.

• 26.10.2014  22:10
    John Wick (2014)

Endlich! Je zpátky. :) Výborná kamera, kdy vidíte všechno ze soubojů, přehledný...reálný pády aut, žádný ohně...výbuchy.... Co se mi líbí nejvíc, že film má náboj, jsou tam city, nenávist i sranda, že jsem se musela velmi upřímně smát, nejvíc nad uklízecí četou :D.... Totálně vypiglovanej kvartýr zasranej od krve a plnej mrtvol.....nesere se s tím......úplně jsem se vcítila do té jeho nenávisti a posedlosti a moc jsem se škodolibě bavila při každé ráně z pistole a výměně zásobníku....jako po dlouhý době, opravdu top of the best Keanu Reeves. Mega nasraná Baba Jaga! Bacha SPOILER - A úplně nejvíc je scéna na závěr, kdy si na veterině (náhodička), sešije břicho jakousi sešívačkou, čapne psa a šmatle s ním na vodítku dom :D to mě dostalo. :D

• 19.3.2013  22:59

Dost hrozný...nic mi neutkvělo v paměti...a to asi bude něco špatně...To se nepovedlo. :( Keanu to bohužel nezachránil.

• 18.3.2013  20:41

Nádherný příběh z obyčejného života..toto se prostě může stát každému a už to mě u filmu nejvíce zaujme....dokonalé herecké obsazení Keanu Reeves a Charlize Theron dokonale dokresluje smutný příběh...ukázka jak si lze také užívat života a ne pořád jen žít pracovním životem a nevážit si obyčejných věcí.....bohužel to člověku dojde až kdy je nemocný, a chce si užít poslední chvíle....no brečím pokaždé. I když nemusím romantické filmy ,tak tento mě stoprocentně dostal. Hudba taky 100%, soundtrack doporučuji. Kdybych mohla dát více hvězd, tak dám maximum. :)

• 20.3.2013  12:47

Opět jedna z Keanuových průměrných rolí. Jediné co je pozitivní je herecké obsazení. Jinak je příběh o ničem (toto se může stát snad jen v té Americe).

• 19.3.2013  11:58
    Matrix (1999)

14.let starý film a je tak přelomový, jak kdyby se natočil letos! Nejvíc tento film člověk ocení, když se podívá na to, jak se film natáčel (Matrix Revisited)....pak mu teprve spadne brada...co ti herci všechno museli obětovat a čím museli projít před a během natáčení..co se museli naučit z bojového umění a jak dlouho museli tím filmem žít. Neskutečný. 1000% za nejluxusnější film, hudbua hlavně Herce s velkým H.

• 19.3.2013  12:12

Reloaded je jiný než Matrix 1, zaujme už od začátku perfektními efekty které jsou samozřejmě opět nadčasové a o několik let dopředu. Více zde zaujme vztah mezi Neem a Trinity, již úvodní scéna ze Sionu je nepřekonatelná. Hudba (Fluke-Zion) :) Mnohem lepší než Revolutions.

• 19.3.2013  15:33

Nejslabší z celé trilogie, nicméně se zde vše aspoň rozuzlí. Druhá půlka již vtáhne do děje víc...Triky sice opět na vysoké úrovni..ale přišlo mi to jako honba za výhrou války a nic kromě toho. Takový silnější průměr.

• 19.3.2013  15:26

Bezkonkurenční dokument o bezkonkurenčním filmu. Až tady se člověk dozví, jaká to musela být makačka to celé natočit a pro herce někdy zvládnout ty fyzicky náročné scény! A hlavně taky co filmu museli obětovat....kus života. Rozhodně doporučuji shlédnout, protože až tady si to člověk uvědomí, že čtyřka Reeves, Moss, Weaving a Fishburne jsou prostě borci.

• 19.3.2013  22:53

Hooodně černej humor :) ve finále to docelaa ušlo, dalo se na to dívat....Keanu jako feťák s piercingem - vtipný. :)Ale znovu už ne.

• 20.3.2013  12:13

Popravdě si pamatuji pouze to, že River neustále upadal do bezvědomí a že vyznal u ohně Keanu city. ...no zvláštní film...ale pointa nikde...nijaký konec. Opět slabší průměr. Jediné co jsem jim věřila bylo jejich kamarádství, které totiž bylo i ze soukromého života, a když se River někdy kolem roku 1993 předávkoval drogami, Keanu to nesl hodně špatně, že o něj přišel.

• 20.3.2013  13:20

Souhlasím s komentářem Dáriuse...v tomto filmu už jde vidět talent herce Keanu Reevese. Film je opět americky zvláštní, mrtvola tam leží a oni kolem ní pořád chodí....ale z Keanuových prvotin se mi tato líbí asi nejvíc.

• 18.3.2013  22:04

Originální námět, díky tomuto filmu dnes máme světové hvězdy Keanua a Sandru. Oba perfetní výkony, díky kterým ukázali co v nich je. Nejlepší komentář - Nathalie :D Oceňuji, že režisér v té době dal příležitost obsadit 2 poměrně neznámé herce do takového kultovního trháku. Musím uznat, že mi některé scény přišly směšné (viz.létající autobus, který je asi zbaven zemské přitažlivosti)....ale ve finále velmi napínavý děj který udrží diváka v napětí.

• 17.9.2014  17:07

takto by to mělo vypadat! Ne ty lidi pohřbívat, ale umožnit jim, aby ten život žili se zážitkama i přes to omezení. Z film jsem viděla asi 5x a vždy ve mě zanechá pěknou stopu. Nemluvě o tom, jak mě baví, jak si černoch užívá zvuk Maserati. :D (y)

• 19.3.2013  22:43

Totálně ujetá kravina, 1 hvězda za roztomilého mladičkého Keanu Reevese. Nechápu jak se tohle mohlo v 90. letech těm amíkům tak líbit.

• 19.3.2013  23:20

Docela vtipná komedie, mladičký Keanu je zde k sežrání.

• 18.3.2013  23:38
    Náhradníci (2000)

Musím uznat že film se mi líbí především díky Keanuovi. Nejlepší je scéna tance na http://www.youtube.com/watch?v=HX39oey7sa0 :D Jinak typicky americký film o hráčích am.fotbalu.....s pěkným, ač typickým příběhem....pětihvězda jen díky jemu..

• 19.3.2013  16:24

Nádherný sladký příběh. Mezi Gerardem a Hilary to velice jiskří, takže filmový vztah jsem jim teda ,,žrala" a velice mě dojímal.....Nezapomenutelná je zde i Lisa Kudrow jak si oťukává chlapy - Jste sám, aha tak nashle etc. :D:D příjemná oddychovka, která nikdy nezklame.

• 19.3.2013  14:32
    Pelíšky (1999)

Nejlepší český film!!! Hlášky jsou nezapomenutelné..,,Matko neser", ,,Maršal Malinovski", ,,Skleničky a proletáři" jsou pro mě prostě klasika, na kterou se dá dívat pořád dokola...poprvé jsem viděla v autobusu po cestě do Chorvatska (velmi hodící dívat se na vánoční film) :D a úplně jsem zapomněla kde jsem a kam to jedu. Hvězdné obsazení herců to již jen podtrhuje. Klobouk dolů - české filmy nebývají tak povedené.

<< předchozí 1 2