ZnalecH

ZnalecH

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 3.2.2019  13:18

Musím říct, že mě film hodně překvapil a že jsem si ho užil. Změnilo mi to pohled na Lady Gagu.

• 26.1.2019  17:09

Přestože se film tváří jako komedie, tak se o komedii nejedná. První polovina filmu sice komedie je, ale druhá část je tragédií. Film má mnoho hlubokých myšlenek a je zasazen do anglické společnosti.

• 25.1.2019  02:47

Jednoduchý, ale krásný. Vystoupilo tam jen pár postav, jednoduchá zápletka, ale tím to bylo lepší...

• 12.1.2019  00:55

Jak ukázal film, tak je lásku potřeba trochu popostrčit. A taky je potřeba "být tím, co jste a nebýt tím, co nejste, jak tomu v mnoha případech je". (parafráze Wericha) Film jsem si neuvěřitelně užil. Fandil jsem všem "borcům" a zároveň se bavil scénami, které film obsahoval. Přestože se jednalo o komedii, tak se mi líbily scény, které nebyly "trapné" jako v dnešních nejen amerických komediích. A přidávám se ke golfistovi Will Smith vytahuje film do úplně jiných výšin.

• 7.1.2019  00:55

Nejsilnější byla úvodní a poslední scéna, kde stříkají emoce a člověku naskakuje elektrizující husí kůže. Film byl plný Queenovských songů, rozhodnutí, šílících fanoušků, milostných i kamarádských příběhů a Freddieho Mercuryho. Každý člověk je jiný. Má jiné zájmy, profesi, vyznání, pohlaví,... Ale Freddie Mercury ty všechny lidi uměl spojit. Všichni se postavili na ten obrovský stadion a pustili se do dupání i tleskání v rytmu písně We Will Rock you. Bohužel nedokážu v tuhle chvíli film ohodnotit, tak dávám zatím 4 hvězdy než se na film kouknu znova.

• 1.1.2019  07:13

Na tomhle filmu se mi líbí, že je takový ČESKÝ. Opravdu jsem si připadal jako bych byl na návštěvě na vesnici u svých známých. Sice byl film jednoduchý, ale myslím si, že v mnoha oblastech velice výstižný.

• 31.12.2018  02:08
    Vodníkova princezna (TV film) (2018)

Nedokážu hodnotit tu hlavní stránku a to je to, jestli je to dobře natočeno pro lidi neslyšící. Toho, že jsem to mohl zhlédnout, a ještě jsem k tomu měl zvuk, si moc cením. Jinak se mi pohádka líbila. Byla jednoduchá, ale vystihující.

• 31.12.2018  01:22

Musím říci, že jsem byl zpočátku hodně skeptický, ale tím víc má tato pohádka zasloužené hodnocení. Na konci jsem byl dohnán k slzám a donucen k velké pochvale neotřelého nápadu. Kéž by bylo více takovýchto pohádek.

• 12.12.2018  21:44

Vždycky jsem si myslel, že filmy hodnotím na základě toho, jakou měly hudbu, kameru, herecké výkony a tak dále... Ale u tohoto filmu jsem zjistil, že to vše je jen zástěrka toho, jaký mám z filmu emocionální zážitek. Doteď jsem nezažil moc filmů, kdy jsem měl chuť tančit, smál se a zároveň mi tekly slzy. Tento film vše změnil.

• 26.8.2018  20:18

Přiznám se, že hlavní co mě na tomto filmu upoutalo byla Malin Akerman. Zvládl bych se na ní koukat celý film i kdyby byl sebehorší. Tady ale musím uznat, že přestože to byla "parodie", tak jsem prožíval spoustu emocí. Byl jsem celý film napnutý a zažíval jsem i návaly smíchu či chvíle, které mě skoro dohnaly až k slzám. Určitě budu na film vzpomínat v dobrém.

• 26.8.2018  20:18

Možná jsem měl až moc velká očekávání. Bohužel se nenaplnila a přestože přímo zklamaný nejsem, tak budu doufat, že mě další díl zaujme více. Samozřejmě tam bylo spoustu akčních scén, spoustu nostalgie a nechybělo tam ani trochu té síly. Kdyby ji tam však pan režisér dal o trochu více...

• 26.8.2018  20:17

Je škoda, že tento film vidělo jen něco málo přes 1000 lidí, protože stojí za to. Vše, co potřebujete vědět, je to, že tam hraje charizmatický Tom Cruise, je tam úžasná hudba a zároveň je to film na úrovni (svým způsobem).

Push (2009)

Mám rád Captaina Americu, mám rád scifi, ale přesto se mi tenhle film nelíbil. U většiny scifi má superschopnosti jen několik vyvolených a tady je má skoro každý... Ale fajn, kdyby to uměli alespoň dobře udělat. Trvalo mi většinu filmu, než jsem si uvědomil, o co jde a pak to skončilo. Nemám z toho skoro žádný zážitek, ale to hlavní hrdinové taky neměli (netušili o co jde)...

The Gambler (2014)

"Všechno nebo nic." Podle tohoto citátu bych měl dát 5*. Bohužel to není můj styl, i když by bylo určitě zajímavé dávat jenom odpad nebo 100%. A teď k samotnému filmu. Vše je postavené na hlavní postavě - Marku Wahlbergovi, takže pokud ho nemáte rádi, tak si to nepouštějte! Další věcí je hazard, tam je to podobné. A pokud snesete obojí, tak si užijete napůl intelektuální a napůl úplně šílenou podívanou, kde ztráta života bude jen malou cenou.

• 26.8.2018  20:16

Pokud se vám líbilo stálé opakování ve filmu Na hraně zítřka, tak tady to opakování možná přežijete. Já jsem si film přestavoval naprosto jinak. Heslo filmu: Čím víc vydržíš (vytrpíš) tím víc víš. Po každém novém puštění scény (z jiného pohledu) se vám odkryje jeden detail, díky kterému nakonec poskládáte celé puzzle. Mně osobně to připadalo zbytečné neustále pouštět scénu znova a i kdyby to bylo bez opakovaček, tak bych to považoval za průměrný film, takže s opakovačkama... PS: Líbila se mi technika použitá při atentátě. (A propracovanost plánu.)

• 26.8.2018  20:16

"Cesta z labyrintu není." Tak fajn, já se na to kouknu sám. A hele když najdete v bludišti klíč, tak to možný je. Radím vám, pojďte se mnou a já vás odsud dostanu. "Já nikam nejdu." Tak fajn, zůstaň si tady... Je zajímavé pozorovat, jak se z neznámého cizince stává neformální vůdce. O akčnost ani o děj tady není nouze a pokud se na film podíváte, tak pravděpodobně neodoláte ani dalším dílům.

• 26.8.2018  20:15

Člověk se nestává pravým vůdcem za své řeči, ale za činy. A zvědavý, nedočkavý a lehkomyslný Thomas si titul vůdce rozhodně zaslouží. Film nepostrádá akčnost (ani 5 minut není klidných), dynamiku ani děj. Líbilo se mi, že měli cíl a přestože byl téměř neuskutečnitelný, tak je hnal dopředu a díky tomu mi ty 2 hodiny utekly jako voda. Přestože film stále využívá název "labyrint" a bludiště už tam žádné není, tak jsem se bavil více než při prvním dílu.

• 26.8.2018  20:15

Jednoho večera jsem koukal na film a po vyčištění zubů jsem z nějakého důvodu přepnul kanál. A hle, někdo je v kufru. To mě natolik upoutalo, že jsem to dokázal vypnout až asi po půl hodině s tím, že si to někdy pustím celé (samozřejmě jsem se nevyspal). A po dnešním shlédnutí musím říci, že se jedná o jednu z největších podívaných, kterou jsem viděl. Už po půl hodině jsem skoro brečel po prožitém zážitku a poté jsem postupně střízlivěl. Často je tam hloupé chování, ale to se ve stresu stává (jak jsem v poslední době zjistil - vše se dá shodit na stres) a nakonec za to většinou osoby, které chybu udělaly zaplatí. Určitě doporučuji.

• 26.8.2018  18:32
    Fenomén (1996)

Koukal jsem na Mission Impossible, kde hlavní hrdina opustí svou lásku, aby se mohl obětovat pro svět. (Protože kdo může pomoci světu, tak musí.) V tomto filmu byla naprosto opačná situace. Hlavní hrdina mohl několikrát pomoci, ale stále opakoval jen větu: "Jediné co chci, je žít si svůj život dál." To je pro mě hlavní věc, kterou jsem si z filmu vzal - každý má možnost pomoci a je jen na něm, jestli a jak moc chce.

• 2.8.2018  23:31

Příjemná oddychovka s trochou krve. Sice to bylo celou dobu takový rozpolcený, ale na druhou stranu to, dodávalo filmu šmrnc. Pro lepši zážitek doporučuju pustit v noci.

• 1.7.2018  17:29

Neuvěřitelný film, který mě dohnal k slzám. Rozhodně doporučuju si těchto 16 minut zažít. Člověku se úplně rozsvítí den.

• 25.6.2018  01:30

Až umřeš, tak budeš muset odpovědět na 2 otázky. Zažil jsi v životě radost? "Ano." A udělal jsi někoho šťastným? "Nevím a je mi to jedno. Vždy jsem udělal to, co bylo pro ostatní dobré."

• 24.6.2018  04:14
    Orel Eddie (2016)

Byl jeden kluk. A ten kluk chtěl už odmalička jet na olympiádu. Kam přišel, tam ho vyhodili dveřmi zase ven. Ale on to přesto nevzdal a vrátil se oknem...

• 25.2.2018  15:21
    La La Land (2016)

Zpočátku mě film nijak neuchvátil. Nakonec jsem však musel uznat kvality filmu. Skvěle odehrané, příběh, prolínání příběhů, gradace, zakončení.

• 18.2.2018  18:54
    Terminál (2004)

Zajímavý film. Tom Hanks mě překvapil svou "angličtinou" a nepřekvapil svým geniálním hereckým výkonem. Jedná se o drama, u kterého se zároveň i zasmějete a k tomu vám ukápne i pár slz. Příběh je jednoduchý, zajímavý a co se týče prostoru, tak se téměř vše odehrává na "malém" sympatickém letišti.

• 6.1.2018  00:33

Musím říci, že takto šílenou komedii jsem už dlouho neviděl. A ta ženská byla blázen. Ale asi to byl účel, protože jsem se smál a nestíhal popadat dech.

• 6.1.2018  00:29
    Všechny moje lásky (2000)

Bezohledný-sobecký-neschopný-nestálý-nevěrný-lhostejný-závistivý-vznětlivý-nespolehlivý-nenapravitelný-ingnorantský- melancholický-flegmatický-maniodepresivní-pesimisticky smýšlející pitomec vzpomíná na své dřívější neúspěšné-tragické-špatně končící vztahy. Pokud Vás tato věta neuvrhla do špatné nálady, tak si film rozhodně pusťte. Bude se Vám líbit.

• 4.1.2018  01:22
    Tajemství (2006)

Nedávno jsem se začal řídit tím, že hodnotím, jak se na konci filmu cítím. A teď cítím, že jsem schopný všeho.

• 19.12.2017  22:52

Viděl jsem dneska 2 červeně hodnocené filmy, na které jsem se asi rok těšil, až přijdou do kina. Ani jeden z nich mě nějak moc nezaujal. Líbily se mi. Ale nenadchly mě. Potom jsem si pustil Pohádky na dobrou noc. A jsem moc rád, že jsem tak udělal. Celý film jsem zažíval silné emoce. Vždycky, když zaslechnu píseň Don´t stop, believe in, tak si na film vzpomenu a zažívám krásné chvíle.

• 16.12.2017  22:03
    Tak mi tedy řekněte (TV pořad) (2004)

Neexistuje druhý takový. Je to jeden z největších umělců vůbec. Jeho kamenná tvář, když hraje nějakou scénu, mě vždy rozesměje. Nejlepší jsou scéna s řízkem a kupováním lístků do kina.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21