Farma zvířat (1954)

Velice známý film jen díky své skvělé myšlence. Ale abych ve škole usínal u filmu, to znamená, že je něco špatně. Přečtěte si knihu, vždyť má jen pár stránek, sakra!

Pyšná princezna (1952)

Líbila se mi ta myšlenka, že každého člověka lze změnit k dobrému i další náznaky myšlenek, které film obsahoval. Přestože to je klasika, tak jsem se rozhodl porovnávat všechny filmy stejným metrem, takže proto musím nějaké to procento ubrat za občasné nudné pasáže...

Přednosta stanice (1941)

Nezáleží na tom, v jaké části k filmu přijdete. Zrovna běží v televizi, tak si sednete a začnete koukat a vůbec vám nevadí, že nevíte o co jde a začnete se bavit.

Eva tropí hlouposti (1939)

Velice povedená a zábavná komedie. Rozhodně se mi to líbilo více než většina dnešních komedií, které musejí pro legraci sahat hodně hluboko.

Kantor Ideál (1932)

Kdyby se mě někdo snažil přesvědčit, abych koukal na černobílý film, tak by asi neuspěl. Proto mě tak moc dostalo to, že jsem od filmu téměř nemohl odtrhnout oči a čekal jsem, jak to dopadne. Jedná se o komedii, která rozhodně pobaví a je tam i mé oblíbené Gymnázium. 90%