Pád Londýna (2016) odpad!

Napřed to musím trošku pochválit. Vidět to před dvaceti lety tak bych z toho měl radost až na půdu. Tím moje chvála končí. Film se nám snaží honem rychle vysvětlit, že za krveprolití při teroristických útocích v Evropě, nemůžou USA. Všechno je v pohodě. Zničíme půl Londýna, necháme umřít stovky nevinných evropanů, jenom proto, že jeden amík se povýšil na poloboha a v zájmu jeho záchrany si můžeme gratulovat a ospravedlnit tyto ztráty? No, větší propagandu jsem neviděl od dob socialistického plánu pětiletky. A teď ještě k trikům. Kdybych na to koukal v sobotu v noci na Universal Chanellu, tak bych to snad i pochválil. To je další důkaz toho, že to bylo sešité horkou jehlou. Celkové shrnutí: mizerné triky, propagandistický podtext a s tím související hrozný scénář. Sračka roku!!!

Terminator Genisys (2015)

Jedna hvězda za Arnolda, že se v tom vůbec angažoval. Jinak co k tomu říct? Pro mne, jako milovníka T1 a T2, hluboké zklamání. Typicky americky odfláknutá rychlokvaška, hlavně ať to vydělá nějaký prachy. Škoda!!!!