Rychle a zběsile 7 (2015)

Existuje na tento film jediné slovo a to je krása. Neskutočný film ,ktorý si treba užiť a vychutnať. Super efekty, super auta, krásne ženy, super herci. Pekná spomienka na Paula Walkera. Čo viac dodať. Proste film ktorý treba vidieť a zažiť na vlastne oči v kine. Doma to nie je ono. Neľutujem ,že som išiel. Dávam 1* alebo 5hviezd z 5 možných.

Zmizení (2013)

Tak tento film má fakt dostal ! Tento film má vtiahol do deja tak že som časťami nemohol dýchať :) Vyzdvihol by som herecké výkony, kvalitu spracovania. Super film odporúčam pozrieť.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Môj druhý najobľúbenejší seriál. Veľmi dobre je prepracovaný do detailov. Postavy majú čím ďalej tým lepšie charaktery. Je tu vynikajúce dramatické napätie. Priznám sa že som nečakal že to bude taký vynikajúci seriál od HBO ale mýlil som sa. Fakt parádny seriál preto dávam 5☆.

Pacifik (2010) (seriál)

Asi najlepší vojnový seriál o 2 sv. vojne aký som videl ... Steven Spielberg vie točiť kvalitné filmy/seriály ... Dávam 5*

Živí mrtví (2010) (seriál)

Najlepší seriál na svete - Prvá sezóna dobrý úvod do deja,zápletka,napätie,atmosféra.Druhá sezóna je tu niečo čo sa mi nepáčilo a to že to pokašľali tvorcovia s tým že stále sa odohrával dej len na tej farme.Tretia sezóna super začiatok a to príchod do väzenia + nové postavy potom nová kolónia neďaleko väzenia a to Woodbury a v nej nebezpečný Guvernér a jeho partia.Štvrá sezóna tu sú asi najdramatickejšie chvíľky a to nákaza pri ktorej ľudia zomierajú a iné veci + nové postavy atď. Jednoducho najlepší seriál preto 5 hviezd :)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Myslím si o tejto serii filmov ,že je to dobrý nápad ako sa dozvedieť niečo viac o autách alebo o živote ľudí ,ktorí si navzájom pomáhajú ako rodina ako to bolo spomenuté na konci filmu F&F 6. Táto časť z celej série bola spolu so 4 a 5 časťou asi najlepšie spracovaná a pridaná tam ta zápletka toho príbehu. Dúfam že F&F 7 bude tiež taká dobrá ako tie spomenuté 3 časti a nebude už nikto zomierať. Teším sa na 7. časť úspešnej závodnej ako aj akčej série hlavne preto ,že sa bude vracať do Ázie (do Japonska) a bude pokračovať v príbehu z 3 časti F&F.A hlavne ze tam buďe hrať hlavnú rolu Jason Statham :)