E.T. - Mimozemšťan (1982)

Krásný rodinný film, v některých momentech až dojemný, příběh o mimozemštanovi. E.T vypadal dokonale vytvořený, prostředí ve kterém se natáčelo bylo dobře zvoleno. Opravdu perfektní film.

Fermo posta Tinto Brass (1995) odpad!

Nechapu lidi co se na to mohly divat protože člověk nechápe o co ve filmu jde a co se týče pointy filmu ztracený úplně.

Footloose (1984)

Průměrná komedie, v které mi chybělo trošku více akčnosti a romantiky. Ta doba je úžasná ve které to je natočené, herci taky dobrý výběr ale celková podstata filmu mě nudila.

Frozen (2010)

Film byl od začátku velmi napínavý až dramatický, byli tam i momenty kdy jsem nečekala co bude dál. Ten konec mě ale nejvíc šokoval to jsem nečekala. Proto tomu dávám maximální hodnocení.

Ghoul (2015)

Tak moc jsem se na ten film těšila až ho uvidím v kině, že uvidím horor co mi nažene strach že uvidím něco neobvykleho, ale v tomhle filmu jsem se zklamala, není tam nic co by mě překvapilo, nekteré záběry a hudba byla vynikající, byl i zajímavý co se týče vyvolávaní ale jako samotný horor mě zklamal, 3hvězdy dávám jen proto že to je film od čechů, šlo vidět že se snažili, neříkam že se jim to nepovedlo, ale viděla jsem lepší horory u kterých sem se málem pos*** a to je co řict!

Gremlini (1984)

ze začatku dobrý, ale pak to klesalo..

Grinch (2000)

Krasavec Grinch a jeho příběh. Nemám rád Vánoce!!! Nejlepší pohádka. Tradice o každých Vánocích musím vidět.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Další film podle skutečné události. Film se mi hodně líbil byla jsem velmi spokojená. Humor krásná hudba láska a herecké výkony ve filmu byli špičkové. Teresa Palmer je velmi okouzlující herečka a role jí velmi pasovala oblíbila jsem si jí. Nemám co víc k tomu dodat, asi jen to že hodnocení jako takové si zaslouží rozhodně.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nečekala jsem že tento film mě dožene k slzám... Milovník psů se pozná. Tohle bylo fakt povedený. Super :)

Halloween (2018)

Čekala jsem od tohohle Halloweenu strašně moc. Jako samo o sobě to nebylo špatné co se týče Michaela Myerse tak mi pořád nahání strach a i hudba která u toho hraje je velice nepříjemná a taky moje oblíbená, Co se týče vyvražďovaček tak to bylo pro mě hodně slabý a hodně věcí neukázali. Ale zase konec mě donutil dát vyšší hodnocení protože co se týče zakončení bylo povedené.