jozofero

jozofero

Slovensko

<< předchozí 1 2
    • 22.7.2019  10:34

Prijemne prekvapenie az na ten nedokonceny koniec

• 26.6.2019  22:11

Celkovo myslienka tejto epizody a celkovo aj sezony su dobre a desive, ale to prevedenie je snad parodia... spravanie postav, vyprava, dialogy, logika, "akcne" sceny... az mi je luto co sa z toho stalo :(

• 22.6.2019  21:36

Po predchadzujucom vydarenom diely tu mame zasa diel o nicom. Tato sezona je ako jeden velky rollercoaster, raz hore raz dole.

• 6.6.2019  10:42
    John Wick 3 (2019)

Nechapem, ako mohli dve hodiny bezducheho a monotonneho strielania a sekania s dvoma prihluplymi dialogmi zozat taky uspech

• 31.5.2019  00:34

Tak sa dockavame rapidneho zlepsenia, uvidime dokedy.

• 27.5.2019  18:05

Remake druhej serie

• 20.5.2019  21:13

Na to, ze 8. seria bola jeden velky fail, posledny diel viac nez dostojne ukoncil cely serial.

• 20.5.2019  19:30

Ako zruinovat vsetko co tak poctivo budujete par rokov za par minut, Cast Prva.

• 19.5.2019  19:05

Konecne po dlhom case horor pri ktorom mate po 75% casu zimomriavky.

• 16.5.2019  09:13

***PRE VSETKYCH SKLAMANYCH*** PODPISUJTE PETICIU & ZDIELAJTE: https://www.change.org/p/hbo-remake-game-of-thrones-season-8-with-competent-writers

• 13.5.2019  14:16

Wow tak toto je neuveritelne... cim viac sa blizime ku koncu, tym odflaknutejsie to je. Tento jeden velky chaos plny nelogickosti, tato akoze velkolepa bitka zivych a mrtvych mala byt akoze to, na co sme 7 serii cakali? Arya na konci vyhrava doposial Cenu Najvacsieho Wtf Momentu celej GOT.

• 29.4.2019  18:28

Darmo som sa nadejal, ziadne zlepsenie neprichadza a uz ani nepride. A my sme tak boli zbytocne ukrateni o to, co mohla byt jedna skvela jazda az do konca, nebyt obycajnej chamtivosti a tuzby natocit to silou mocou hned a zaraz aj na ukor kvality. Je to velmi smutne sledovat, co je z tohto kedysi skveleho serialu teraz.

• 27.4.2019  14:00

Velmi velmi podpriemerne, je citit ze to uz nejde podla knihy. Kedysi duchaplne dialogy nahradili radoby vtipne dialogy o (doslova) nicom. Omielanie stale toho isteho este zo 7micky. Akcia ziadna. Aspon ze draky, hudba a scenerie su pekne.

• 16.4.2019  01:07
    Hra o trůny - Za zdí (S07E06) (epizoda) (2017)

Zatial bezkonkurencne najhlupejsi diel celeho serialu, bude sa to tazko prekonavat... aj ked... uvidime

• 10.4.2019  16:32

Paci sa mi, ako Varysa vsetci s laskou a bez otazok v Mereene prijali.

• 10.4.2019  16:06

Zaujimalo by ma, skade sa Trystan nabral spat v Dorne.

• 1.3.2019  09:21
    Mezi vlky (2011)

Jednym slovom sci-fi. V tomto filme nebudete verit ani tej aljasskej zime a snehu, tak digitalne to je vsetko spravene. Netusil som, ze vlky sa ako jedine zvierata vedia pomstit. Ha ha. Ten hlupy koniec to este vsetko zaklincoval. Jedna hviezdicka za Neesona a hudbu.

• 4.2.2019  00:45

Po pozreti celej serie mozem smelo vyhlasit ze toto bola najlepsia cast.

• 4.2.2019  00:44

SPOILERY Cely diel mi pokazilo Curtisovo absolutne nelogicke a odveci chovanie. Vie, ze Senator je ich jedina sanca ako dostat spat Amy a doteraz to vydrzal, ale jasne vsak on chce ist domov tak sa na vsetko vykasle a poslusne ho odovzda Mahoneymu. Tlieskam. Cely diel nemal taku dobru atmosferu a vyvrcholenie ako finale prvej serie, ale budis, dalo sa. Aspon ze knaz nezomrel.

• 1.2.2019  16:20

"Will there be more of them?" "I hope so."

• 15.10.2018  20:53

Skoda, ze ten prekvapivo zaujimavy a pekny 15 minutovy zaver nemohol zachranit nezachranitelny posledny diel a predovsetkym nezachranitelnu piatu seriu. Samotny posledny diel, ako to uz bolo v tejto serii zvykom, ponukol vela nezodpovedanych otazok, dier v logike a tragikomicku bitku a odpocitavanie.

• 4.10.2018  16:51

Logika sice miestami stale chyba, no podstatne menej ako v predchadzajucej serii. Len tomu Nate-ovi by mohli prestat rad radom dohadzovat nejakeho noveho milenca ked zomrie predchadzajuci. Nakoniec sa zo vsetkych muzov vykluju teplosi? Ta propagacia homosexuality zacina byt trapna.

• 3.10.2018  16:32
    The 100 - DNR (S04E09) (epizoda) (2017)

Indra je predsa len este hlupejsia ako vyzera.

• 3.10.2018  15:30

Tento diel prekvapivo kazi len Abby a jej neschopnost zahrat smutok.

• 3.10.2018  14:39
    The 100 - Gimme Shelter (S04E07) (epizoda) (2017)

Neskutocne kam to smeruje... zlatanina nelogickych akcii s trapnymi citatmi na najnevhodnejsich miestach... a na ten zvrat s Octaviou by boli hrdi aj v Brazzers

• 3.10.2018  13:51
    The 100 - We Will Rise (S04E06) (epizoda) (2017)

Zatial suverenne najhorsi diel serialu. Logiku v nom nehladajte.

• 3.10.2018  12:11

Pride mi to velmi silene. Luna moze zachranit ludsku rasu, ale just bude vymyslat nejake hluposti a hrat sa na dolezitu. Roan si sice uvedomuje ze ked zabije Skaikru tak vsetci zomru, ale sak preco nie. Logika s pribudajucimi dielmi ubuda.

• 30.9.2018  08:57
    The 100 - Echoes (S04E01) (epizoda) (2017)

S prizmurenymi ocami 3*. Nenadchne ani neurazi.

• 9.9.2018  07:16
    Sestra (2018)

Najstrasidelnejsie na tomto horore bol trailer. Zaciatok dobry, stupnujuca sa atmosfera, no hned prvy stret so "zlom" bol pomerne komicky. Vo finale som sa uz len smutne smial.

• 7.8.2018  14:57
    The 100 - Season 3 (série) (2016)

Tak zo spociatku slabej linky s City of Light sa nakoniec vyklulo velmi prijemne, desivo chladive a vzrusujuce prekvapenie. Zatial najlepsia seria.

<< předchozí 1 2