Biting Elbows: Bad Motherfucker (2013) (hudební videoklip)

Krátký AssassinsGTADyingLight super krutý nářez pro celou akční rodinu !!! 9/10

My dva a křen (2006)

Když jsem si jí pouštěl nevěděl jsem absolutně co bude. Po chvíli koukání na Wilsonovu tvář jsem věděl, že se mi ta komedie bude líbit. A opravdu se mi líbila ! Bylo to vtipný, rychle plynoucí i "poučný" !!! 8/10

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

Fuj !!! Tak tohle je odpadů odpad !!! Humor byl zvrácený a pořád tam šlo o jedno a to samý ! 0/10

Tak si představ (2009)

Přijde mi, že tohle je Murphyho norma. Není to špatně, ale většinou je u těhletěch lehce podprůměrných filmů. Jako film takový, se mi až na ty herce moc nelíbil, příběh byl kostrbatý, vtipy moc dobré nebyly, až na pár výjimek a čím blíž jsme byli konci tím to bylo lepší, protože jsme věřili že už to brzo skončí. 3/10

Experti (2013) (seriál)

Docela sranda pozorovat ty špatně hrající polena jak se ponižujou před ČSR ! 4/10

Schindlerův seznam (1993)

Úžasný film, herci, režie, prostředí, hudba, kamera, scénář, předloha, kostými, prostředí, atmosféra, no prostě všechno ! Opravdu nemám co k tomu dodat ! Super film ! 10/10

Pro ptáčky (2000)

Jako tenhle "film" bude i tenhle komentář krátký a pozitivní ! Prostě Super ! 9/10

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Uzavření velkolepého dobrodružství ze Středozemě, dopadlo víc než úžasně ! Tolik emocí kolik jsem prožíval u filmu, jsem aště u žádného jiného filmu nezažil ! Z trilogie Hobita je tohle pro mě asi ta druhá volba, ale je taky úžasná ! Když ten film začal doufal jsem, že jen tak neskončí, nebo že nás v kině zavřou a my se na to budem koukat až do konce všech dní... což je hloupost, ale plán to byl ! Začátek byl prostě úžasný, pak se to začalo rozjíždět elfy a já jsem věděl, že už moc času nezbývá. Bitva byla prosťe úžasná, jako celý film ! Já už prostě nevim co k tomu dodat... Bylo to opravdu Fascinující ! Poslední ránu kterou jsem dostal mi dala písnička " The Last Goodbye" která mě opravdu urazila a já se chvíli nemohl na nic zmoci ! Trošku mě štve, že ten pocit konce mi trošku rozvrátil klidný pocit z filmu, ale i tak jsem si film užil a můžu ho pokládat za jeden z mých největších filmových zážitků v životě ! 11/10

Addamsova rodina (1991)

Mysteriózně vtipný film, který je nad hrany zvláštnosti ! Herci všichni úžasní, až na Christinu Ricci, ta je víc než úžasná ! Nemám co k tomu víc dodat ! AWESOME ! 8/10

Millerovi na tripu (2013)

Zábavný film s humornými hláškami, které jsou nejspíš jen pro mladou generaci, neboť jsi neumím představit jak se na tohle od začátku až dokonce bude koukat moje Babča ! Lepší herce si do rolí hlavních postav nemůžu ani představit. Jennifer Aniston jako striptérka ? Jako by to dělala celý život. Jason Sudeikis jako Drogový dealer ? Působí tak věrohodně, že bych od něj tu trávu hned bral ! Will Poulter jako Panic ? Chápu...! Emma Roberts jako Bezdomovec ? To mi trochu hapruje, ale je perfektní ! Kromě rychle useklého konce, kde to trochu haprovalo, protože asi nevěděli jak to pořádně ukončit, je to skvělý film pro celou pubertální rodinu ! 7/10