Colombiana (2011)

Zoe Saldana je moje oblíbená herečka-v tomto filmu svoji kvalitu potvrdila!

Vozová Hradba (2011) (koncert)

Kontroverzní zpěvák-umělec? Proboha a proč? Tak,když bych měla hodnotit koncert a ne to,co o něm plivou zpacifikovaný ovce. Měla jsem štěstí,protože jsem na něm byla. Začátek skvělej,píseň Vozová hradba rozproudí desetitisícové masy lidí v hale. Trochu překvapení - druhá píseň chlapeček z periferie(žádná rychlá skladba) Ovšem to vynahrazují písně typu třista z místa,jen ať to sype,holky a mašiny Dá se říct,že v první půli koncertu hraje Dan písně ze staršího období své kariéry.(Zombice,Valčík,Pozdraf z fronty) Druhá půlka je od něho trochu razantnější,protestsongy-blaničtí,vlatava,protestsong,bohemia Nejsilnější moment koncertu? Končí píseň protestsong a za Danem vlaje na obří obrazovce česká vlajka a začíná píseň Čech!! Fakt super!!! Potěší i píseň poslední Nigredo-trochu tajemna Upřímně jsem myslela,že vltava tour zůstane u Landy vrchol,ale Vozová hradba tento vrchol pokořila Nejlepší koncert na kterém jsem kdy byla a že jich nebylo vůbec málo:-)

Avatar (2009)

Pandora mě fakt očarovala,je to samozřejmně dáno i tím,jak film vypadá. Nejvíce se mě líbila ta propojení mezi vším živým a vlatně i mrtvým na Pandoře. Skvělej nápad. Po grafickej stránce nemá avatar konkurenci.Možná tak v jeho pokračováním. James Cameron je velký řežiser i když mě nikdy dvakrát neoslovil.Asi nejvíc v propasti. Už chci vidět pokračování!!

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Můj nejoblíbenější český film,bože kolikrát jsem ho viděla co k němu dodat.... Jsem ráda,že vidím vedle sebe otce a syna(Sovák-Schmitzer).Výborní herci Svěrák,Kemr,Smoljak,Kovařík,ale hlavně HUJER!! "Soudruhu profesore,za minutu bude zvonit!" Skvělá komedie,která se stala klasikou,dobrá pro relax

Mlčení jehňátek (1991)

Anthony Hopkins,Antthony Hopkins....a Anthony Hopkins. Kdybych měla něco na tomhle filmu zvláště vyzdvihnout,tak je to právě tento herec.Velikej sympaťák,i když v tomto filmu trochu vybočuje.Opravdu ve mě nahání hrůzu,proto jsem se dříve na tenhle film nekoukala,prostě se mě v tom filmu nelíbil. Po delší době jsem si ho pustila a zjístila jsem,že je to záměr tomu,aby jse mi nelíbil. Osobně mám ráda i další dvě pokračování-červený drak a Hannibal. Průšvih byl však Hannibal-zrození.Pro mě naprostej propadák.Nevýrazní herci,špatný scénář,....

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vykoupení z věznice Shawshank Tohle je moje srdcovka,podle mě nejlepší film co se kdy natočil Podle mě v tomto filmu nejvíce zazářil Morgan Freeman. On sám řekl,že to byla nejlepší role co si kdy zahrál.Tim Robbins působí ve filmu jako psí čumák,ale vlastně se tam hodí.