Tom na farmě (2013)

Dusná atmosféra nastupuje s příchodem milencova bratra Francise, který rozehrává psycho i fyzickou manipulaci. Xavier Dolan jako Tom je dobrým režisérem i hercem v jedné osobě a Pierre-Yves Cardinal v roli Francise, nemá chybu. Parádní klubovka.

Hawaii (2013)

Moc hezký komorní film o touze a čekání na její naplnění. Věrohodní chlapáčtí herci, fajn hudba a jako celek povedený gay film bez zbytečné erotiky a teatrálnosti. Nic jsem nečekal a byl jsem mile překvapený.

Pořád jsem to já (2014)

Julianne Moore ukázala světu vzdělanou ženu trpící Alzheimerovou chorobou, od zapomínání slovíček až po úplné temno. Opravdu silné drama, skvěle napsané a hlavně zahrané.

Dítě číslo 44 (2015)

Skvělá předloha! Film je depresivní a ponurý, tu začal ztrácet zhruba po polovině, ale i přes to se mi líbil. Skvělá výprava i kamera. Velkým kladem jsou herci, hlavní trojice Noomi Rapace, Gary Oldman a hlavně výborný Tom Hardy. Klobouk dolů před jeho Lvem.

V mužském objetí (2015)

Jsem trochu zklamaný. První polovina filmu je celkem nuda, a až s onemocněním nastoupí emoce. Asi jsem čekal hodně a skvělá předloha byla promarněná. 60%