Nespoutaný Django (2012)

Skutočne veľkolepý Tarantiniovský tijátr so všetkým nasadením-v plnej poľnej!Veľmi sa mi páčila scéna s kuklami:-) a potom ma samozrejme dostala Tarantinovská romantika.Neustále ma fascinuje svojou schopnosťou zabrnkať na nejakú primitívnu túžbu po pomste v každom človeku.Hlavný hrdina môže zmasakrovať celé davy,ale my všetci mu držíme palce,aby tá krvavá kúpeľ dopadla v jeho prospech, nech už to stojí koľko chce životov.Nedivím sa,že jeho rozprávky pre dospelých majú tak silnú fanúšikovskú základňu.Aj maličkosti,ako rozhovor nového Djanga s Francom Nerom u baru o neznelom D-sú takými čerešničkami,ktoré mám na Tarantinovi rada.Ale nedá sa svietiť- Kill Bill sa mi páčil viac.

Gorily v mlze (1988)

Skutočne dychberúci film o obdivuhodnej žene.Niektoré časti ma vytočili,iné potešili a pár aj dohnalo k slzám.Dian Foessey patrí môj obrovský rešpekt a Sigourney sa svojej role ujala so cťou.Klobúk dole!

Frasier (1993) (seriál)

Môj najobľúbenejší.Postavy sú charakterovo bohaté a humor geniálny.Sitcom- naozaj na dobrej úrovni,posiaty neuveriteľným množstvom nedorozumení a trapasov,ktoré sa vždy musia nejako zakamuflovať!Frasier-pompézny snob,avšak veľmi láskavej povahy s vlastnosťou beznádejne odradiť každú ženu,ktorá o neho prejaví záujem.Niles-jeho brat,ktorý má toľko neuróz a fóbií,až ma udivuje,že je vôbec schopný vyjsť na ulicu.Martin-ich múdry a občas mrzutý otec.Roz-Frasierova produkčná,veselá v rozkroku a za každých okolností všetkého schopná,aby ulovila chlapa.Frasierova výstredná fyzioterapeutka-angličanka a jej šialená rodina a veľká hromada ďalších groteskných postavičiek.Všetky spoločne vytvárajú nezameniteľnú bláznivú atmosféru,tak jedinečnú,že som sa naň musela dívať opakovane a zakaždým som našla niečo nového,čo mi predtým uniklo.Ak máte radi situačný humor,musíte tento sitcom vidieť a ak ste ako ja,tak vám tých 263 častí nebude stačiť.:-)

Zatímco spíš (2011)

Netvrdím,že nemá pár múch-preto tie 4 hviezdičky,ale inak sa mi celkom pozdával.Do konca bol chvíľami napínavý:-)Len sa mi od tej doby zdá,že na mňa náš sused nejako divne čumí...Myslím, že sa pozrieť oplatí,mňa určite nesklamal.

Maniak (2012)

Trochu prechválený,ale zas až tak nesklamal.Dal sa.

Okamžik zkratu (2012) odpad!

Prečo? Prečo niekto točí niečo tak neuveriteľne stupídneho, nudného(ja som priam fyzicky trpela) a nezmyselného? O feťáckych tupých namakancoch,pre ich obdivovateľov,alebo čo?Jediné čo z toho sálalo bol testosteron a debilita!Námet tak otrepaný a neoriginálny ako celé zpracovanie.Absolútna strata času!

Válka Roseových (1989)

Ani nespočítam, koľkokrát vo mne už muži vyvolali podobné pocity.A ona s ním ešte musela spať v jednej posteli! No inak to ani dopadnúť nemohlo.Kecám,samozrejme,že mohlo,keby sa naozaj milovali a tolerovali svoje nedostatky a blá blá...No,ale bola by to večná škoda,totiž- koho z nás by bavilo sa na to dívať?Obaja herci mi žiaľ nie sú sympatickí,teda jednotlivo.V tomto filme však excelujú a ani jedného by som nemenila.Skvelé výkony a trochu čierny humor dokonalý recept na zábavu.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Roztomilá americká blbôstka,a ja ju nezatracujem! Aj som sa trošičku zasmiala,ale hlavne to bola pastva pre oči,pretože na oboch hlavných hrdinov je radosť pozerať.Rozhodne to nie je žiadne veledielo,ale nenáročná oddychová záležitosť.No Bože veď si aj mozog musí niekedy odpočinúť.No nie?

Narušení (1999)

Videla som ho už dávnejšie,ale vážne sa mi páčil.Je fakt že Angie na tom mala leví podiel,ale túto tématiku mám rada.Jeden z mojich obľúbenejších.