• Fantasy

Lepší už to nebude (1997)

Komedie mě nezaujala tak, jak jsem zpočátku očekávala dle slibných komentářů a reakcí ostatních diváků. To ale nic nemění na perfektních výkonech Jacka Nicholsona, Helen Hunt a spol. Co mě ale nebavilo byla zdlouhavost a přehnané záškodnické Melvinovy komentáře. Ale i tak doufám, že až si komedii pustím znova, bude můj názor o něco lepší. Proto dávám 4*.

Dokonalý trik (2006)

Film pojednávající o neutuchající pomstě plynoucí z jedné neopatrnosti v podobě špatně uvázaného uzlu na rukou manželky jednoho z kouzelníků. Od tohoto incidentu se odvíjí vzájemné soupeření a předhánění se dvou dřívějších spolupracovníků, nyní zapřísáhlých rivalů. Prostřední kouzel, napětí a efekty - velmi slibná kombinace. Do toho velmi chválím herecké výkony - nevím, který z herců mě zaujal více, ale snad neuvěřitelný, tajemný Christian Bale. Tajemnou atmosféru podtrhuje prostředí starých divadel a temných uliček. Třešničkou na dortu byl konec, který odhalil použité efekty. Film jsem viděla již podruhé a stále mě nepřestává bavit a překvapovat.

Dexter (2006) (seriál)

Hledáte - li seriál, kde se snoubí napětí, Miami, pláže a krimi s působivými zvraty, je tu pro Vás právě Dexter. Před shlédnutím Dextera bych si nedokázala představit, že je možné si oblíbit hlavního hrdinu seriálu masového vraha s nutkavou potřebou zabíjet. Je to právě postava Dextera, kterého si nejde nezamilovat a svým způsobem s ním soucítit. V seriálu je vykreslen jako oběť osudu, která pouze dělá, co cítí a ještě tím pomáhá společnosti. Seriál graduje s každou sérií a s každým novým dílem roste napětí a očekávání, zda-li už toho Dextera teda chytí. Zatím se drží zuby nehty. Držím mu palce a těším se na další díly!

Jednorožec Charlie (2005) (seriál)

Animovaný seriál, který buď milujete nebo nesnášíte. V tomto případě není nic mezi. Já patřím k té první skupině a naprosto jsem propadla totálně ujetému humoru Jasona Steela, vše podbarveno podbízivou hudbou, kterou jen tak nedostanete z hlavy. Jednorožec Charlie dává slovu fantasie naprosto nový rozměr...Tip na závěr: komu se Charlie líbí, vřele doporučuji miniseriál od téhož tvůrce: Lamas with hats.