Rattlanake

tenista

1 2 následující >>
    • 2.5.2013  10:45
    Mimic 3: Sentinel (2003)

Co dodat, že za tohle by režisér, herci a vlastně celý filmový štáb měl dostat doživotní zákaz natáčení dalších nesmyslů a hovadin. Proč se pouštěli do třetího dílu to ví jenom oni sami a ten kdo je financoval, jinak si nedokážu vysvětlit tento filmový nesmysl.

• 2.5.2013  10:39

Tak mě se tento akční thriller velmi líbil, od začátku to mělo tempo a akci. Vyholený Matthew Fox byl fakt psychouš a neskutečně vyhuble udělanej, pěkně na sobě máknul, ale jenom mu to prospělo. Do hlavní role bych si představoval někoho jiného, ale asi byl omezený rozpočet, tak tam byl Tyler Perry, který není moc známý a ani celkem sympatický, přesto se snažil. Myslím, že tento film by si zasloužil kvalitnější herecké obsazení a šel by v hodnocení nahoru, ale špatné to rozhodně nebylo. Jen mně naštvala jedna věc a to se stává často, že tady ty chytráci v česku dali předabovací název filmu Vražedná hra, to je opravdu naprostý nesmysl, měli to nechat tak jak to je, opravdu nevím co tím chtěli získat.

• 2.5.2013  10:30
    Inkvizitor (2005)

Dolph napodobuje své kolegy z devadesátých let a točí jednu slátaninu za druhou, i toto je ten případ, člověk se na to jednou podívá jenom kvůli Lundgrenovi, ale tím to tak končí a jednou to stačí. Režijní práce Dolphovi jde mnohem hůře než hraní.

• 2.5.2013  10:27

Trojka je asi nejlepší díl z těch čtyř co se počítá. V tomto díle se vše motá kolem Jason a jeho úžasné svatby, hlavně ty přípravy. Vynikající je S.W. Scott, ten nezklame v žádném filmu, ty jeho úchylárny mám rád i kdy je celkově moc nemusím, ale od něj je to vždycky vtipné. Moc se mi nelíbila Alyson Hannigan, tak si začal hrát na takovou princeznu z pohádky a chce mít všechno dokonalé, což trošku kazí pověst této série a nehodí se to tam. Ty dvě striptérky měli pěkná umělá prsa, přesto bych si nechal říct od takových děvčátek.

• 1.5.2013  17:57

Nádherný film podle skutečné události a ukázka vztahu mezi člověkem a psem, tak by to asi mělo být. Paul Walker jako cvičitel a pán těchto nádherných pejsánků se ukázal jako dobrý tah. Vynikající byla natočena scéna, jak pejsánci loví toho tuleňe nebo co to bylo.

• 1.5.2013  17:52

Možná jsem trošku jiný nebo já nevím, ale nechápu, proč má tento luxusní film tak nízké hodnocení. Vynikající scénář i herci dodali filmu naprostou dokonalou atmosféru. Od začátku má film tempo a nutí Vás přemýšlet spolu s Nicolasem, kde pak ten poklad asi je nebo jestli opravdu existuje. Diana Kruger je neskutečně krásná ženská.

• 1.5.2013  17:25

V dalším pokračování Michael opět řádí a je nezastavitelný, výborné pokračování a opravdu se s tím nijak nemazlil. Vyvražďovačky jsou kvalitní a pěkně krvavé. Film působí docela neherecky, ale ty napínavější scény to nahrazují. Obecně mám rád filmy o tomto vrahovi, jsem rád, že ve skutečnosti ho nepotkám.

• 1.5.2013  17:19
    Mulholland Drive (2001)

Těžko říct, co má tenhle film znamenat, od začátku totální nuda, žádný děj ani logiika. Režisér Lynch je mi opravdu dost podivný a ještě ke všemu je to dlouhé, byl velký problém to dokoukat. Režiséra Lynche už nikdy více. Mně se naopak nedostává slov, jak tento film může bát hodnocen kladně. Odpad.

• 1.5.2013  17:11

Citlivý hudební film natočený trošku s naivitou, takhle to opravdu nechodí, ale budiž. Herečku Perabo nemám moc rád, už mi byla nesympatická ve filmu Jeskyně a Legenda o Jiřím a drakovi. Ta postava je opravdu dost naivní a nevinná, ale dá se na to koukat a nebrat to moc vážně.

• 30.4.2013  19:58
    Vřískot (1996)

Wes Craven je nejlepší režisér na horory, vřískotem dosáhl svého vrcholu aspoň do roku 1996. Vynikající scénář a děj filmu nemá chybu. Úvodní filmová scéna nemá v hororech konkurenci a ten zvrat, kdy divák zjistí kdo skutečně vraždí je také excelentní. Existuje několik podobných filmu na toto téma, ale Vřískot 1 je bezkonkureční.

• 30.4.2013  19:52
    Až do smrti (2007)

Takovou slátaninu co natočil Jean tak to je skutečně hrůza, bohužel filmy, které v 21.století točí jsou hrozné. Tady rozhodně přestřelil a ten konec to je filmová tragédie. Ostatní herce ani netřeba komentovat.

• 30.4.2013  15:26
    Troja (2004)

Ta zatracená pata, kdyby taky byla nesmrtelná, tak si můžu dělat co chci, i když je pravda, že Achilles si dělal co chtěl a jeho arogance ho nakonec usmrtila. Škoda, že tady není nějaká delší bitva, ale některé boje stály za to. Všechno kvůli jedné ženě, možná, že řekové by Troju stejně napadli, takhle aspoň měli záminku. Legendární trojský kůň se také povedl. Budu si muset Troju pustit ještě jednou, abych tento snímek docenil.

• 30.4.2013  15:13
    Já, robot (2004)

Co znamená, když hraje hlavní roli Wil Smith? Že, film má vždy nejvyšší kvalitu a zaručuje výbornou podívanou. Příběh zasazený do budoucnosti, která nás možná nemine, kontrolu převezme umělá inteligence a člověk bude v řiti. V tomto snímku k tomu od začátku směřuje a jen díky tomu, že detektiv nepodlehne klamné představě a spolupracuje s již zesnulým přítelem doktorem, který tyto roboty vytvořil tak nakonec vše skončí dobře. Film není zas tolik o akci, ale za to má důstojný a propracovaný scénář. Jsem zvědavý jestli bude dvojka, protože překonat jedničku nebude rozhodně tak jednoduché.

• 30.4.2013  14:54

Další zbytečné pokračování povedené jedničky se zesnulým Brandonem Lee. Hvězdičku dávám za snahu, ale jinak je to špatné a velmi hloupé.

• 30.4.2013  14:52

Jedna hvězdička za Nicolase Cage, jinak špatná komedie s velmi nesympatickou S.J. Parker, která vypadá a hraje jak postižený číňaň ztracen v Malajsii.

• 30.4.2013  14:46
    Den poté (2004)

Emmerichův nejlepší katastrofický film a myslím, že jeden z nejlepších vůbec. Od začátku to má tempo, postupně houstne atmosféra, která vygraduje v srdci bouře při záchranné akci. Přesně je vidět v tomto filmu, jak jsou politici naprosto hloupý a vždy rozhodují peníze a až pak životy, ale pak už je pozdě. Rolandův film se zaměřil na aktuální téma dnešní doby a co by se mohlo stát a myslím, že se mu to na plátno podařilo přenést, i když tento film viděl téměř celý svět, stejně to s nikým nehne a dále se bude pokračovat. Filmaři si užívali s efekty, jen škoda, že ty vlky se jim trošku nepodařilo více namastit, vypadali jak slintající opice, kteří rok nežrali.

• 30.4.2013  14:36
    Cellular (2004)

Super rychlá mobilní jízda. Cellular by si rozhodně zasloužil vyšší hodnocení. Scéna, kdy Kim řízne na citlivé místo z jednoho zločinců je drsná, krve jak z buvola.

• 30.4.2013  14:24
    Spartakus (TV film) (2004)

Další film o tomto legendárním válečníkovi, který bojoval proti tehdejší velmoci velkolepém Římu. Je natočeno již dost materiálu o tomto hochovi, ale stejně by mně zajímalo, jak to ve skutečnosti bylo, no to se nedozvím. Na televizní film je Spartakus natočen dobře, slušné herecké obsazení i výkony, slušně odvedené gladiátorské boje, Goran Visnjic se předělal z lékaře na bojovníka a tato role mu sedla, on je to velmi sympatický herec, škoda, že nedostává nebo nedostal nějakou pořádnou roli v áčkovém trháku. Tento snímek je mírným tempem, také to trvá tři hodiny a graduje závěrečnou třicetiminutovkou.

• 30.4.2013  12:51
    Catwoman (2004)

Nevím proč tento film dostal malinu a proč ho téměř všichni odsoudili, mně se to velmi líbilo. Kočičí žena v podání Halle Berry působí dobře a v kostýmu vypadá neskutečně sexy. Naopak moje oblíbená herečka Sharon Stone v tomto filmu bohužel vypadá dost nesympaticky a musím konstatovat, čím více jí je let, tím více jdou její herecké kvality dolů. Myslím, že se povedla i hudba, která filmu velmi pomohla, pro ty, kteří jen kritizují, zkuste si natočit něco takového, věřím, že většina lidí by nenatočila něco takového na co by se dalo koukat.

• 30.4.2013  12:44
    Julius Caesar (TV film) (2002)

Televizní Julius Cesar v hlavní roli s Jeremym Sistem je natočený sympaticky. Asi neměli moc financí, ale z minima vytěžili maximum. Z ambiciozního mladíka se stal zaslepený diktátor, na což doplatil smrtí, kterou čekal asi nejméně. Velmi se mi líbilo dobývání Galie, ale jak se do toho začala motat Kleopatra tak to mi trošku zkazilo radost z tohoto filmu.

• 30.4.2013  12:27
    Únos (2004)

Hrůza, na to se nedalo ani koukat, totálně zpackaný film, silně nesympatický Willem Dafoe, bez šťávy, odpad filmového průmyslu.

• 30.4.2013  12:22
    Stopař (1986)

Vynikající, když jsem to viděl poprvé, tak jsem se opravdu bál, Rutger Hauer tu hraje bezchybně a doslova si tuto roli užívá. Sice není ve filmu popsáno, proč to tak dělá, ale asi si chtěl prostě hrát a tak činil, Neuvěřitelně terorizuje mladíka, který převáží auto z jednoho konce země na druhý konec a díky neuváženému kroku se tato cesta změní ve smrtící noční můru. Výborně mrazivě natočené. Sice vůbec nemám rád C. Thomase Howella, většina jeho filmů stojí tak maximálně za starou bačkoru, ale Stopař patři k vyjímce. Třeba ta scéna, kdy dívenka, která je s ním je spoutána tak, aby ji roztrhli vejpůl je neskutečně odporná.

• 30.4.2013  12:13
    Honey (2003)

Taková normální pohádka pro dospělé o hudební popelce, která ke štěstí a penězům přišla. Jessica Alba v tomto filmu hraje nevinou, slušnou, těžce pracující dívenku, bohužel ve skutečném životě je tomu naopak. Ovšem musím dodat, že hudba je tu brilantní a taneční výkony jsou dobré, na let´s dance to rozhodně nemá, ale na pohodové odpoledne je tento film ideální.

1 2 následující >>