Příšerky s.r.o. (2001)

snad moja najoblúbenejšia rozprávka od Pixaru vždy ked počujem že idu v Televízii príšerky zmocní sa ma nostalgia a spominam ako to bolo ked som mal 10

Requiem za sen (2000)

WooW. Čo dodať pre mňa jeden z emočne najsilnejších snímkov. Dva mesiace som sa od tohoto snímku odrazdoval práve kvôli Jaredovi Leto pretože som si myslel že nevie hrať. No presvedčil ma že vie lepšie hrať ako spievať. Skutočne silný koniec a ešte k tomu tá hudba, niečo neskutočné tý čo si nieste istý a váhate nestrácajte čas a šikovno pred telku a pozrieť.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013) odpad!

Urážka mojej inteligencie. Toto je ta najväššia sprostosť od doby Twillight . Dnes sa už netočia filmy ako Kmotr Scarface alebo westerny od Sergia Leoneho nie dnes stačí aby tam bolo pár nagelovaných hláv čo maju od hercov ďaleko.

Gauneři (1992)

Nezabudnutelná scéna z rezaním ucha, len nechápem ako sa Steve Buscemi od Tarantina mohol zapliest so Sandlerom aká škoda dobrého herca. Nič menej skvelý gangsterský film s dobrou atmosférou.

Tenkrát v Americe (1984)

Uzasny film ktory vas chyti a nepusti az do konca. Skvela rezia v podani Sergia Leone, myslim ze asi jedna z najlepsich roli Roberta de Nira . A hudba Enniho Morricone je skvela a pridava filmu iste caro 30tych rokov. Tento film my v hlave ostane asi uz navzdy hlavne nezabudnutelny pohlad na Brooklynsky most.