Je to jen jméno (2015)

Shlédnuto na LFŠ. Parádní krátkometrážní komedie, kde se střetává konflikt feminismu ze strany lesbické kamarádky a pohledu zasnoubeného páru, co vyústí v nečekané situace. "Tak a teď jsem ztratila hlas! Ti děkuju." Proneseno po pořádném seřváku, což vyvolalo výbuch smíchu.

Podivné vyšetřování (1970)

Zajímavý film z Italského prostředí, námět dobrý, mafiánské pozadí, politické a mocenské rouhání. Mnohdy mi vadily dlouhé scény, které byly poněkud nudné, ani snaha o detail mě příliš nenadchla. Nicméně oceňuji pojetí filmu jako celku, že jsou vidět veškeré neduhy společnosti a pokud máte trošku moc, zametete pod koberec i vraždu.

Punkový syndrom (2012)

Punkový syndrom, zábavné, trošku jiné, prvně jsem si myslel, že to je o nějaké punkové kapele a jejich vzestupu, hned po prvních minutách jsem zjistil, že to je úplně jinak. Čtyři monumentálně zaostalí jedinci z pečovateláku mají celkem slušné nadání a tak tato podceňovaná skupina hraje texty o svých problémech ze života. Tak snad už jen Perkele!

Co děláme pro lásku (2013)

Mírně komediální drama, které mě velmi nadchlo a díky festivalové atmosféře jsem si tento snímek parádně užil. Tři chlapi se snaží získat nespoutanou Ansu, která stále utíká za novým životem, matka, která má nejvolnější vztah se svojí dcerou, přitom dcera to bere velice s nadhledem a nijak ji to netrápí.

Temný dům (2009)

Vodka teče proudem, všichni na šrot, pak porod a jedna prdelní sonda zakončena sekyrou v zátylku a kudlou v hrudníku. Člověk by z toho dostal chuť se nejraději opít. Takové fajnové pijácké drámo.

Reklama (1996)

Reklama jak má být :D

Cesta na Saturn (2008)

Trošku nepochopená animovaná komedie na naše poměry, tato satira lidských zlozvyků, kterou dánové báječně vystihli a to kreslenou podobou je svým způsobem jedinečná, animace člověka neosloví, ale hlubší smysl děje a veškerých lidských marnotratností musí každého zachytit. A ještě k tomu poslání lidské rasy vůči mimozemské rase: Raději jim pusťme porno.!

Osmy (2014) (TV film)

Další česká slátanina, která mi nic neřekla námětem ani mě neoslovila po herecké stránce. Trojan nezklamal, jinak těžká bída.

Frajer Luke (1967)

Americká klasika, obsazení, kamera, námět v tu dobu skvělé. Vůle nedat se zlomit a stále si zachovat tvář.

The Fluffy Movie (2014)

Gabriel je super komik, občas to mělo trošku hlušší místa, i tak to stálo za to a parádně jasem se zasmál. Není to jednoduché 101 minut bavit lidi.