Špión (2015)

Průměrná komedie plná absurdit, moc zábavných scén se tu nenajde, až na pšíknutí a debakl s pánví, docela nuda. Slabá troječka a to jen za Jude Law a Melissa McCarthy. Ve srovnání s Kingsman je toto slabá náhražka jestli se to dá vůbec srovnávat. :D

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Na to jak mám rád seriál, tak tato plastelínová animace mě trošinku zklamala, spíše to ocení mladší generace nebo rodiče, kterým u toho budou prckové výskat nadšením.

V hlavě (2015)

Pěkná pohádka, animace nikterak závratná, ale příběh pěkný.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Komediální seriál, který mě neuvěřitelně chytl, shlédnuto celé několikrát a stále mě to baví. Doporučuji všem, co mají rádi komedii, sex, pařby, drogy a sport.

Pozemšťan (2007)

Přijatelné sci-fi drama, možná trochu zpochybňující existencionalismus světa. Nicméně se mi vyprávění příběhů a teze od spoludiskutátorů moc líbilo. Jen jsem seděl, koukal, poslouchal a smál se, přemýšlel a trošku přemítal o hodinách dějepisu, že jsem už spoustu věcí opomenul. Na jednoduchost natočení, velice pestrý výtvor.

Samba (2014)

Spousta lidí tvrdí, že to je reklama na Omara Sy a jeho život ve Francii, já jsem v tom viděl něco víc, i když by se mi do tohoto snímku místo hlavní herečky hodila úplně jiná než zrovna Charlottka. I tak se mi film velice líbil.

Mimoni (2015)

Pěkný animák, bohužel trailer prozradil 80% vtipných situací z filmu. Tudíž film jako celek příliš nepobavil, ale i přesto je to pětihvězda, sice slaboučká, ale je.

V hlavě (2008)

Zábavný krátkometrážňák, nějak to muselo dopadnout. :D

The Last: Naruto the Movie (2014)

Čekal jsem od tohoto filmu víc, ale nebyl to úplně propadák. Srdcovka v Narutovi zůstává i přes tuhle slabší dvouhodinku.