Kniha křtěná krví (2010) odpad!

vela sexu,špatný herci, zla kamera, dej neexistuje....tod vse...takze odpad odpadov

Chuckyho kletba (2013)

Na jednotke som vyrastal a na tu dobu to bola fakt pecka a zanechalo to vo mne prijemny zazitok. Druha cast sa dala pozerat, tretia nebola zlá a štyrka s pätkou sa mi moc nepacili. Ale toto bolo dobré, som rad ze vysvetlili preco policajt nahanal charliesa lee v jednotke. Kamera dobra a hudba sa tiez dala. Davam 5* preto lebo chuky je moja srdcovka a som rad ze som konecne videl ako sa mu podarilo schovat dušu do maleho dietata, lebo v predoslích dielo mu to vzdy nieco prekazilo.

X-Men: První třída (2011) odpad!

Do cela slušný začiatok ked malý chlapec po zabití jeho mami prebudí v sebe ohromnú silu ovládať kov. Ibaže dalej ide o bezcenný film aj ked su v nom pekne efekty. Niektore postavy totiž vôbec nezapadajú do doby v ktorej by sa mal dej odohravat, ale asi najvecsia chyba vo filme nastane vtedy, ked magneto poraní Profesora gulkov a xavier prestane cítiť nohy. Takze ochrnie ako mladý muz, ibaze v X-men 3 na zaciatku filmu ked idú pre jean, xavier chodí, tým pádom nemohol príst o schopnost chodit este ked bol mladý a nemal holu hlavu. Podla mňa veľká chyba a znehodnotenie filmu.

Mučedníci (2008)

Hmm, skvela myšlienka filmu rozdelena na viacej etáp, niekto sa na ten film nedokaze pozerat a odvracia zrak, alebo ho vypne. Ja som si ten film pozrel rad aj ked nemam nutkanie si ho pozriet este raz. Po efektovej stranke je velmi dobre zvladnuty a kamera je tiez velmi dobre zvladnuta. Utrpenie hlavnej postavy bolo silne aj ked po ranach od takeho mohutneho muza by vipadal o nieco horsie a popripade aj s frakturou lebky. Koniec filmu spravil reziser tak aby si z neho odniesol kazdy svoj vlastny zaver, lepsie sa to ani ukoncit nedalo.