Croodsovi (2013)

Parádní podívaná plná humoru . Konečně se amíkům zas něco povedlo. Docela jsem se pobavil ,když jsem tam zaznamenal u narážky na Avatar či Černo černou tmu jen doufám ,že to nezmrvý dalším dílem.

Nevědomí (2013)

Na začátku se film odvíjí zajímavě, jenže po pár minutách se my zdálo ,že se jej tvůrci snaží dosti protahovat,čekal jsem více akčních scén. Jinak film hezky a nápaditě natočen ale v některých pasážích dosti nudný. Pár překvapení zde taky je když hlavní hrdina zjistí že je vlastně klon a mimozemťané nejsou ,až tak z jiné planety. Konec filmu by si zasloužil více propracovat. Silně my zničení nepřátelské lodi připomínalo film Den Nezávislosti. Film mě nenadchnul , ale ani neurazil dávám 3 hvězdy.

Nespoutaný Django (2012)

Konečně se na plátna kin dostal dobře natočený i zahraný western. Lahoda pro oko na tento film koukat.Dramatické scény se střídají z humornými kousky v podání skvělých herců. I když je film poměrně dlouhý tak je tak svižný , že to ani nepostřehnete .Příběh vypráví o otrokovy a lovci odměn který se ho rozhodne osvobodit oplátkou za pomoc při lovu na konkrétní osobu kterou mají oba v zájmu chytit. Doporučuji tento poutavý příběh . Uděluji 5 hvězd.

Šest výstřelů (2012)

Další z řady filmů kde si zahrál hlavního hrdinu Jean-Claude Van Damme. No co říci ,kdo si v poslední době zvykl a styl filmů tohoto herce bude asi nadšen. Dle mého názoru tento film je opět nepovedený jak herecky tak příběhově. Je zasazen opět do východní evropy a je vidět, že rozpočet byl velmi malý.Musím říci ale na obranu Van Dama, že jeho herecký výkon je velmi dobrý. Kdyby bylo více peněz z tohoto filmu by se dalo vytáhnout více. Uděluji 3 hvězdy.

Pád Bílého domu (2013)

Tento příběh je takříkajíc dle mého názoru nepovedený.Již na začátku kdy v bezletové zoně nad hlavním městem USA se pohybuje těžce ozbrojený letoun kterého se ani dvěma stíhačkám nepodaří sestřelit. Už začátek je hodně divoký nehledě na to, že celá ochranka domu je zde ukázaná jak ,když jdou ovce bezmyšlenkovitě na popravu a celé severokorejské komando je nejchytřejší na světě. Nakonec vše zachrání jak je zvykem v podobných filmech předem zatracovaný hrdina. Bohužel tento film nestojí více jak za 1 hvězdu.

30 minut po půlnoci (2012)

Tento film vychází z pravdivého příběhu dopadení UBL . Je perfektně propracovaný až k samotnému konci.V druhé třetině se shoduje z pravdivím příběhem který vyšel v knize Nelehký den od autora Marka Owena který byl přímím účastníkem této akce a v tomto příběhu se dá rozpoznat o kterou postavu jde. Tento film pojednává o agentce CIA která dlouhodobě svým snažením našla a pomohla tak dopadnout nejhledanějšího teroristu světa. Tento film jedině doporučuji . Proto dávám 5 hvězdiček.