Haló, haló! (1982) (seriál)

Tenhle seriál mám rád i když je spousta mnohem lepších, tady se opakuje moc hlášek stále dokola což se mi někdy zdá trapné, ale bodré podoledne se snad neohraje. Jen mě mrzí, že nemám možnost koukat s původním zněním řekl bych, že náš dabing ztrapňuje dost dobrých vtipů.

King Kong (2005)

Už jen když slyšíte jména Naomi Watts a Adrien Brody(i když oba dva nepředvádí svůj nejlepší výkon) tak si říkáte, že by to mohlo stát zato. No a když se všeho ujme Peter Jackson tak je to jistý. Film má krásnou hudbu, nádherné exteriéry a Jackson vůbec nešetří skvělými triky. Ale čeho je moc toho je příliš nemluvě o délce, i když to není už Jacksona tak překvapující, a trochu protahované poslední hodince, ale de mi spíš o dinosaury to už bylo přehnáné hodně, myslím, že se Jackson snažil vysvětlit existenci takové velké opice, ale tím to ještě zamotal, někdy sem se musel smát.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Solidní 3*. Pěknej film, dobří herci, dobrá hudba, ale tohle nepatří moc do mýho žánru spíš taková oddychovka, jo jako oddychovka fakt dobrý.

Dogma (1999)

A to sem si říkal, že Kevin Smith točí filmy jako ze života, inu splet sem se. Dogma rozhodně není film jako ze života, právě proto je hodně originální, ale ty mytologický keci sem fakt někdy nestíhal bylo jich moc.

Sunshine (2007)

Obyčejnej film s hodně dobrými efekty, ale špatně sem se orientoval v ději.

Spider-Man 3 (2007)

Celou dobu sem si říkal jestli dám tři nebo čtyři hvězdy. Film, hlavně ke konci, hraje hodně na city, což není vůbec na škodu, ale počet záporných hrdinů, ze kterých se posléze stanou dobří a naopak, no je jich prostě moc přímo přeplácáno a když sem v pozadí za spidermanem uviděl americkou vlajku tak sem si řek: Ne tohle je moc.

Brak (2002)

Naprostá zhulená pýčovina, herci otřesní, ale vzhledem k několika podařeným hláškám: ,,TY VOLE TED JE ZE ME NEKROFIL, RADSI SEM MEL ZUSTAT DOMA A CUMET NA RAMBA" a celkem originálnímu nápadu v české kinematografii dávám 3*.

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Jasný důkaz toho, že i s tak omezeným počtem herců a tak omezeným počtem slov (z čehož vyplývá nízký rozpočet), lze natočit krásný, duchaplný film ve kterém je pointa snad zcela jasná: Za každý zločin následuje trest. Tohle by měl vidět každý aby si uvědomil co je dobré a co špatné.

Candy (2006)

Dobrej filmeček o drogách s kvalitními výkony hlavních představitelů. Nemůžu říct, že bych se nudil to vůbec, taky stojí za zmínku povedená hudba.

Hledám Amy (1997)

Prostě Smithovka jeho filmy miluju sou ze života i když nevim jestli se někdy zabouchnu do lesbičky, ale nikdy nevíte.