To nevymyslíš! (2005) (seriál) odpad!

Všechny příběhy jsou: nemastné, neslané, nezábavné, nenapínavé, ne-nepředvídatelné (čili ano, to vymyslíš, dokonce to vymyslíš v hospodě na koleni, proboha!) Jediné, co by tohle mohlo zachránit, jsou jména, která v té hrůze figurují. No, ale ani půltucet hollywoodských es by s takovým scénářem nesvedl nic, než se jen divit, k čemu že se vlastně upsal. A stejně se divím i já těm českým hercům.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Trochu rozporuplný seriál, kdybych měl hodnotit pouze ty "dobré" díly (Bestie, Mědirytina, Studna aj.), dostal by 5 hvězd jako nic. Bohužel, a platí to zejména pro druhou polovinu seriálu, Zeman se stal příšerně politickou propagandou, je hrůza, co dokáží mozkovýplachové kecy s tak skvělou detektivkou udělat. Bohužel, hodnotí se celek, tj 3 hvězdy, ale spousta dílů opravdu stojí za víc.

Správci osudu (2011)

Pro ty, kteří si potrpí na excelentní efekty a velkolepé finále, ve kterém smrt nebo přežití jediného člověka zachrání nebo zničí celou planetu, bude tento film zklamáním. Nicméně pokud se dokážete strachovat o osud jednoho hrdiny, celou dobu mu fandit a naříkat, když mu zlý osud postaví do cesty další překážku, toto je to pravé. Ideální na sledování v páru, ale není to žádná přeslazená limonáda. Parádně vyvážený zážitek pro oba.

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách (2007)

Film je založen na dobré knize a důstojně ji také interpretuje divákovi. Scény se někdy zdají být až trochu moc praštěné, ale do celkového dojmu to prostě pasuje. Snad možná by mohlo být trochu méně okatá podobnost se Sexuálními praktikami pozemšťanů, ale pokud se vám líbily praktiky, po tomhle doporučuji sáhnout.