glum88

okres Šumperk

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 27.9.2019  17:14

Ken Stern je pohodář, který pracuje v márnici a mezi jeho záliby patří zejména skalpování a fotografování mrtvých těl. Co se stane když jednou najde malou živou hračku? Gentlemensky počká do 16ti než si začne nárokovat to, co zatím zažíval pravdědobně jen v nemocničním sklepení s nebožtíky. Zatímco se jeho máti vesele rozkládá v jiné místnosti, požádá svou ,,sestričku'' zda by na něj nebyla trochu hodnější, když jí dá informace o skutečné rodině. Bohužel je frigidní a má nadpřirozené schopnosti takže to pro chudáka Kena nedopadne nejlépe. A pátrání po mamce začíná...

• 15.8.2017  12:31

Dvě hvězdy za Rouska.

• 5.7.2016  20:37
    Fantom (1922)

Na tu dobu vynikající zpracování. Prostý úředník ,jehož sestra právě odešla z domu provozovat nejstarší řemeslo, je radostí bez sebe jelikož vydavatel se rozhodl nechat vytisknout jeho básně. Když ho srazí koňské spřežení které řídí dcera bohatého měšt'ana okamžitě se zakouká, ale co on by jí mohl nabídnout když nemá ani na nový oblek. Zajde za tetou která provozuje lichvařinu a nakonec to nejvíc odnese jeho matka která je ze svých dvou povedených ratolestí v poslední štaci.

• 26.4.2016  07:13
    Rammstein: Benzin (hudební videoklip) (2005)

Sledovat Lindemannovu bandu jak zbourá půl města obřím hasičským monstertruckem aby nakonec (NE)zachránili jednoho sebevraha (Flake Lorenz) je docela masakr. Z klipu jde cítit energie asi jakoby se člověk během projekce měnil v obrněného transformera... Gib mir Benzííííííín...

• 10.4.2016  00:57

-,,Takže jaký máte problém ?'' -,,Pochybuju že mi uvěříte.'' A to je vlastně ten problém, tomuto filmu se nedá věřit vůbec nic. Zaškatulkování do komedie je poněkud sporné, jelikož je úsměvná pouze naivita celkového ,,díla''. Ke kriminální zápletce je zcela zbytečné se vyjadřovat jelikož u Rollinových filmů jde vždycky spíše o prostředí, atmosféru a celkový dojem, i když mi občas připadalo že tady je úplně všechno naopak než by to bylo ve skutečnosti. A tím se dostávám k celé podstatě příběhu. Zkrátka a dobře, sledovat dvě lesbické školačky jak dovádí v opuštěné vile někde v lesích... No... Nevadilo mi to...

• 31.3.2016  20:50

Rollin ukáže vše co chtěl už v prvním díle filmu. Jde celkem znát že se snažil nějak doplnit zbývající hodinu. Druhá část je trochu složitější, celkem se táhne a docela jsem se v ní ztratil.

• 21.3.2016  23:03
    Mistr mezi vyděrači (TV film) (1992)

,,- Jistě vás bude zajímat, Watsone, že jsem se zasnoubil. - Ano ? Výborně ! - S Milvertonovou služebnou... - Proboha - Byla zdroj informací... - Nezašel ste příliš daleko ?''

• 17.3.2016  14:12

Upřímně jsem nic tak dokonalého nečekal, i když mi zpětně dochází že mě to mělo trknout - Režie a hlaní role - Lars von Trier. Nebudu tvrdit že jsem to pochopil na první shlédnutí, ale stejně 5.

• 16.3.2016  22:41

,,Vy ste mě zapoměli pozvat ?'' hrabě Oetsch, neusvědčený bratrovrah přijíždí na panství Vogeloed a všichni si lámou hlavu cože tam pohledává a kam se ztratil otec Faramund.

• 6.2.2016  23:32
    After Death - Zombi 4 (1989)

Ty lidi bych neobsadil ani do komparzu. Pod odpadem by měla být ještě sračka pro případy jako je tento. Patnáct minut a už ani sekundu.

• 27.1.2016  00:34
    Laid Back - Baker Man (hudební videoklip) (1989)

Zvědavost mě donutila vyhledat tento videoklip režírovaný mistrem von Trierem, a musím říct že o půl jedné ráno celkem příjemné překvapení. Uklidňující hudba, záběry z výšky 5500 metrů nad zemí... Baker man je přesně ten typ hudby který si pustíte po několika dnech na drogách kdy je třeba se emociálně uvolnit a já osobně se k němu ještě někdy, celkem určitě, na stoprocent vrátím.

• 12.1.2016  02:00

To co sem viděl mě bavilo. Kdyby se nepřerušilo natáčení, myslím že za pár let by z toho byl velmi kvalitní film. Krimi / Drama / Komedie v severském stylu přesně jak se na Triera patří. (Pokračování projektu mělo skončit s úmrtím Ernst-Hugo Järegårda - Stig Helmer z Království.)

• 11.1.2016  18:49

Dozvím se kurva někdy kdo zabil Bambiho ?

• 5.1.2016  19:23
    Schwabenkinder (TV film) (2003)

Chcete dětského otroka za 35 marek za rok ? Není to tak dávno co to bylo tuhle za kopcem naprosto normální. A že měli dětičky kurevskou robotu ! Kašpar vám dotvrdí že na bosou nohu je v dešti i to kravské hovno dobré, jelikož tyroláci nejsou páni, a sami uvidíte že na takovou brigádu k strýci Fricovi z Bavor (kterému neřekne nikdo za celý film jinak než tyran) byste rozhodně nechtěli.

• 4.1.2016  00:18

Velmi zvláštní vize z pohledu upírů. Celý film je jako sen, dialogy jsou zmatené, některé situace přehnané, celkově to působí zcela odlišně od ostatních hororů. Je to vůbec horor ?

• 4.1.2016  00:08

Mé druhé setkání s Rollinem mě dovedlo k závěru že s jeho tvorbou to bude o něco složitější. Po celou dobu jsem se nezbavil pocitu, jakobych sledoval nějaký divadelní záznam a ke konci filmu mi došlo, že místy až ochotnické herectví zůstačestněných osob, má jistě svůj dobrý důvod. Nevím jistě jestli se Rollin snažil o jakési perverzní umělecké představení, každopádně z toho mám rozporuplné pocity, hádám že to byl asi účel.

• 19.12.2015  23:33
    Eden a potom (1970)

První půlhodina vypadala celkem zajímavě, zbytek filmu (s výjimkou závěru) ODPAD !!!

• 9.12.2015  17:41
    Oltář zla (1988)

Horor spíš pro pobavení , taková napůl pohádka o vidláckým černokněžníkovi Wellerovi co ovládne duši adolescenta , aby mu přivedl 103 dětí . O 30 let později ho omylem zastřelí při lovu , když si mladá Terry splete jeho zuboženou karikaturu se statným dvanácterákem . A co na to Weller , kterému patří celé město ?

• 29.5.2015  14:23
    Halloween 3 (1982)

Nehorázná ztráta času (asi 30 minut které jsem vytrpěl) . Už sem viděl hodně , ale tohle ještě ne .

• 23.3.2015  22:43
    End After 9 (1966)

Film který si vůbec na nic nehraje , žádná skrytá propaganda , žádný slibování že uvidíte nejlepší film roku a podobně , Maciunas slíbil konec před devátou a to taky splnil . K žánru bych prosil přiřadit -Komedie- protože sem se pobavil jako nikdy . Na ten první dojem po skončení nikdy nezapomenu . Co to kurva je ? Pustil jsem to ještě jednou a (POZOR SPOILER) kontroloval jestli mi třeba mezi problikávajícími čísly něco neuknilo , ale nic .

• 14.3.2015  00:09
    Artype (1966)

Možná že by to bylo pět hvězdiček , nepochybuji že určitě bych v tom nějáký hlubší smysl našel , kdybych se na to koukal nasáklej psylocibinem nebo LSD , nedej bože po delší spánkové deprivaci ale stejně mi to celou dobu připadalo jako projekce k freetechnu , když si k tomu pustím Technical Support - Gus II , připadá mi to jako oficiální videoklip .

• 8.3.2015  01:48
    Nightstalker (2002)

Grindcore a roztřesené záběry , pokaždé když si dal Ramirez šlukofku cracku působily opravdu velmi chaoticky . Na druhou stranu , dějová linka točící se okolo Roselyn Sanchez a Dannyho Treja , kterou se tam scénarista pokoušel nacpat násilím a vůbec tam nepasovala , byl nehorázný trapas . Člověk by málem řekl , že něco takového se nemohlo nikdy stát ...

• 2.3.2015  21:03

Těžko můžu hodnotit film který je zcela mimo moje chápání ... Opravdu jsem se snažil tomu ději porozumět , nešlo to ...

• 19.2.2015  13:52

,,Proč psi ve vsi tak vyjí ? - Smrt obchází okolo'' . Umírající hrabě odkáže všechen majetek své dceři, a manželce ,,bezcenné'' Čertovo pole pod kterým je ve skutečnosti velké ropné bohatství . To se dozví tajemník Johannes , kterému se znelíbilo žít prostý život sedláka a okamžitě přesměruje své ambice z dcery hraběte , na budoucí vdovu ...

• 3.2.2015  00:18
    Extáze (2011)

,,To byste koukali jak vám éčko oteře palici ! Bůh pravil - Ber extázi !'' mumlá si pro sebe Pipin z Pána prstenů připoutanej k nemocničnímu lůžku . Další komediální drama z pera Irvina Welshe , i když zase o něco slabší než byl Acid House (1998) . Příběh sám o sobě moc zajímavej není , je to jeden z těch filmů , kterej vytrhnou hlášky (i když v porovnání s Trainspottingem je jich minimum)

• 1.2.2015  16:14
    Nuts (2007)

Náš hrdina nemá zrovna jednoduché období , především proto že si na začátku filmu všimne , že ho přepadla zákeřná genitální infekce (nebo něco na ten způsob) , v práci se musí potýkat s kolegou bordelářem co vůbec nemaká , jenom celej den pouští perpetum mobile a chrápe na stole , a vůbec jakoby se mu všichni kolem snažili co nejvíc znepříjemnit život . Když se konečně odhodlá zajít do nemocnice , ujme se ho ,,doktor,, na kterého hned tak nezapomene .....

• 31.1.2015  14:31

Myslím že Haarmann by byl minimálně spokojený , kdyby viděl perverzní výrazy v obličeji svého stvárnitele ... ,,Něžnost Vlků'' je podle mě daleko lepší zpracování než měl třeba Dahmer nebo Gacy , nese se v evropském duchu takže to všechno působí o něco reálněji (zvášt' když si uvědomíte že ten člověk řádil hned vedle v sousedním Německu) Není to zrovna příjemný film , celou dobu se nese v tísnivé atmosféře poválečného období kdy město sužuje homosexuální vlkodlak ztvárněný Kurtem Raabem . Myslím že označení --Horor-- je zcela na místě , dostat se do rukou tomuhle člověku musí být daleko horší než všichni duchové, démoni, Elmo a ostatní hororové postavy dohramady , protože lidi jako Haarmann doopravdy jsou .

• 26.1.2015  18:44

Chudý student Balduin (nejlepší šermíř v celé Praze) se setká s prapodivným , rozjařeným staříkem Scapinellim, který mu nabídne 100 000 zlatých když si bude moci z jeho pokoje odnést cokoliv bude chtít . Jak se Balduin vypořádá bez odrazu v zrcadle který ho pronásleduje na každém kroku ? Na svou dobu vynikající Mysteriozní Drama s výbornou zvukovou stopou (originální klavírní doprovod Josefa Weisse)

• 24.12.2014  02:16

Nádhera https://www.youtube.com/watch?v=6q7ajUD099I

• 22.12.2014  00:18

Remake o šest let staršího -Danza Macabra- , který se liší jen tím že je barevný a taky se v něm mihne Klaus Kinski jako Edgar Allan Poe . Nevím jestli si distributoři mysleli že bude o film větší zájem když ho uvedou pod matoucími názvy , nebo se název zapoměl přeložit a někdo s naprostou neznalostí cízího jazyka kdo vůbec film neviděl něco na poslední chvíli sesmolil ale vlkodlaka jsem zřejmě přehlédl a Dracula se mi taky nevybavuje (až na zmíněného Orloka Kinskiho)

<< předchozí 1 2 3