Čisté nebe (1961)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1983/84. Lepší byla podle mého Balada o vojákovi, ale i toto dílo je koukatelné i po 50 letech.

Bylo jednou zelené údolí (1941)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1983/84. Po 40 letech doputoval do československé distribuce. Nabídka klubových filmů byla v té době tristní. Souhlasím s golfistou a taky za 3.

Na hraně zítřka (2014)

Nečetla jsem dopředu obsah, nepídila se po hodnocení, jen jsem si koupila popcorn, což činím výhradně na trhákové emerické bijáky a pak se už jen bavila. Vydařilo se to převelice. Přiznám se, že nejsem expert na hledání logiky v časových smyčkách a tak jsem tentokráte nebyla hnidopišná a užívala si. Odkaz na vylodění spojenců, záběry na bílé útesy doverské a několikrát zmíněná bitvu u Verdunu dokazují, že tvůrci mají v hlavě mozek a chtějí potěšit i staré kusy. Obvykle se vyhýbám 3D projekci, protože v místním kině vychází díky umění promítačů všechny filmy nedobře temné. Netuším co se událo, ale 3 déčko bylo koukatelné a před kulkami jsem nestačila uhýbat. Cruiseovi tento typ rolí sedí a Emily je půvabná i v konstrukci oděná a citů bylo přiměřeně. Páč mi nic nevadilo dávám plnou palbu hvězd.

Křížový výslech (1947)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1982/83.

Úplněk (1979)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1982/83. V době, kdy zde zavádím údaje o FK absolutně netuším o čem to bylo.

Kruté moře (1953)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1982/83.