Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Parádní obsazení, parádní akce. A bavilo mě to třeba mnohem víc, než Veřejní nepřátelé. Ale je to jinej film. Jakoby...

Vůně ženy (1992)

Podíval jsem se na tuhle perličku až teď v roce 2021. Co se zpracování týče, tak jsou to "pure devadesátky" ale to je tak jedinej mínus. Oskarovej je v tomhle filmu sice jen Pacino, ale i tak dobrý.

Sahara (2005)

Tyo nevim, je to super. Další film, kde asi všichni čekali Indianu Jonese. Jiný prostředí, jiná doba, jiný herci... Ale asi ho tam chtěli. Ne, neni to Indy. Je to prostě obyčejnej dobrej, vtipnej a akcí nabitej dobrodružák.

Bláznovo zlato (2008)

Vubec nechápu ty fakof komentáře. Prima dobrodružná oddychovka. Sice tu nikdo nevyhazuje nácky ze vzducholodí a nevylamuje egyptský hrobky, ale je to originální, mile vtipný a akce je dostatek.

Robin Hood (2010)

Ty výsadkový lodě mi to docela zabily, no :D

The Siege of Jadotville (2016)

Nebylo to špatný, ale scénář je hroznej, je to utahaný a plný kravin. Jestli to ve skutečnosti bylo takhle ucajdaný a plný píčovin, tak okej, ale pro to divácký pokoukání to mohli lehce "nafouknout". Zrovna takhle by to mohlo mít poloviční stopáž...

Billie Eilish: The World's a Little Blurry (2021)

Jeden z nejlepších hudebních dokumentů. O to cenější, že podobný dokumenty nevznikach o mladejch vycházejících hvězdičkách, ale většinou lidech co jsou na scéně 20 let anebo sou spíš uplně mrtvý. Pěkně zpracovaný, osobní, lidský.

Robin Hood (2018)

Mno, taková snaha o Richieho Artuše. Ale bez Ritchieho a bez Artuše. Trochu mě štve ta věčná snaha u těhle historickejch motivů srát do toho ty moderní srajdy. Třeba tady ten začátek v Afghanistanu. Uplná debilita.. Podobnejch prvků má i Artuš mrtě. Zlatej Robin Hood s Costnerem. Asi nejlepší ztvárnění zatim.