Simpsonovi - Vzhůru na prázdniny (1992) (epizoda)

"Homere, pamatuješ, co jsi slíbil dětem? - Samo sebou. Až jim bude osmnáct, jdou z domu." „Vy odporný mastný koule. Chci vidět, jak vám z pórů teče sádlo. Neodjedou, dokud tenhle špekoun...neudělá shyb.“ "Můžu říct v televizi debilní? - Na našem programu můžeš."

Simpsonovi - Homer sám doma (1992) (epizoda)

"Teď bych jela na dovolenou sama. - Co!? Tak my se rozvádíme? Marge, já se změním!" "Šťastní skřítkové a chlupatá kačenka." "Jé, někdo tu smrdí...sniff, sniff...to já." "Vy jste hlásil ztrátu dítěte? - Ano. - Můžete ho popsat? - Je taková malá...je to holka."

Simpsonovi - Líza sázkařem (1992) (epizoda)

"Nikdy jsem nesnášel pach tvejch bot, teď je to pach vítězství." "Hele, a co je na tom? Děti jsou šťastný, ty voníš jako Streepová a já mám tu masáž na nohy, co jsem vždycky chtěl." "Co jste vsadil do tý hry? - Svou dceru."

Simpsonovi - Rádio Bart (1992) (epizoda)

"Můžeme ho zmrazit tekutým dusíkem a nechat záchranu na příštích generacích!" "Ten Tim je úplnej hrdina, spadl do studny...a nemůže ven. - Co je na tom hrdinskýho? - Tys tam nespadla, tak mlč!" "Chtěl jsem si tu nohu ukousnout, ale ponožka byla moc tvrdá." "Hele, že tam na tebe vlítnu! - Tak polez, bandasko!" "My za to nemůžeme, nechtěli jsme ho, byla to nehoda."