• Thriller

Americký zločin (2007)

Hrozný skutočný príbeh. Ak si divák uvedomí, že sa toto naozaj stalo, prichádzaju na rad zimomriavky a zhrozenie. Je naozaj udevujuce, že niekde na svete existuje človek, ktorý je niečoho takéhoto schopný. Čo takýchto ľudí vedie k týmto činom už naozaj nikto nevie, ale táto realita, že ani neviete čo sa všetko v ľudoch skrýva a čo su schopný urobiť je hrǒzostrašné. Nikto si nevie predstaviť to utrpenie, ale pri filmovom zážitku sa len divák pozastavuje nad skutočnosťou tohto celistvého problému.

Vlk z Wall Street (2013)

Skvelo spracovaný film. Môžem potvrdiť, že skoro celý film som sa smiala. Zábavné vypracovanie krutého životného štýlu, plného drog, sexu a obchodu. Miestami som si aj začala vysvetľovať problematiku a zmýšľanie mužského pohlavia a určite som prišla aj na nejaké nové myšlienky :) Chválim aj obsadenie úloh a spokojnosť je najmä z Leonardom, na ktorého sa hlavná rola priamo hodila a zahral to skvele. Jediné čo môžem vytknúť je dĺžka filmu, tým že pri koncoch sa už naozaj divák na niektoré momenty nesústredí, tak ako na začiatku, ale celé ma to nesmierne bavilo a ani raz som nepomyslela na nudu. Dokonca vloženie smutnej citácie veľmi zaujalo a vrelo tento film odporúčam.

Jasmíniny slzy (2013)

Zaujímavé spracovanie čo sa týka témy a obsahu filmu, no musím podotknuť, že herecký výkon vo mne nezanechal nejaký nezabudnuteľný zážitok. Myslím si, že na dané citové hrozné zážitky a situácie v živote, by sa dalo reagovať inak a hlavne precítiť dané okolnosti, aby sa divák vedel vžiť do roly postavy, no bohužial na mna tento film nezaposobil s citovej stránky, ale chválim nápad a skvelé prelínanie deja.

Zápisník jedné lásky (2004)

Famózny romantický príbeh dvoch ľudí, tak odlišných a predsa rovnakých. Páčila sa mi nedostupnosť filmu, kedy divák nevie ako sa film skončí a nenudí ho už vopred romantická idylka mnohých romantických príbehov. Skvelá réžia taktiež aj herecké výkony. Dané roly sa presne hodili na hercov a všetko do seba zapadalo. Určite by som si tento film pozrela znova. Pri niektorých momentoch mi naskakovali zimomriavky a taktiež sa to opakovalo aj pri čo i len rozprávaní obsahu. Určite odporúčam.