Sestra v akci (1992)

Lehounce nadprůměrná komedie, kterou táhne Whoopi Goldbergová.

Sejmi je všechny (2007)

Spousta akce a občas zajímavá hláška. Jenomže špatný scénář a podivný mafiánský boss nedávají šanci na lepší hodnocení.

Schindlerův seznam (1993)

Film má naprosto neuvěřitelnou sílu i atmosféru a při jeho sledování jde mráz po zádech.

Saturnin (1994)

Kniha je samozřejmě kniha, ale tahle adaptace se podařila a Oldřich Vízner jako Saturnin je dokonalý.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Jackieho Chana mám hodně rád, ale tentokrát mi nesedl scénář a navíc je film zbytečně dlouhý a tak se konec uměle oddaluje.

Trainspotting (1996) odpad!

Film bez začátku, děje, humoru, zápletky a konce. Ale hodně se tam fetuje, pseudofilozofuje a někdo ho označil za kultovní snímek. A tak místní pseudointelektuálové a feťáci povinně dávají pět * a do komentů napíšou jenom klasika, kultovní a pod. Ono taky nic kladného o filmu napsat nejde.

Star Trek: Do temnoty (2013) odpad!

Slaboduchý scénář, bídné herecké výkony a naprosto lživý název. TOTO NENÍ STAR TREK

Rudé horko (1988)

Poprvé jsem tenhle film viděl hóóódně dávno a neskutečně jsem se u něho bavil. Naposledy jsem ho viděl nedávno a zase jsem se skvěle bavil :-). Tahle role Arnoldovi sedla a s Belushim vytvořili perfektně protikladnou dvojici se spoustou vtipných hlášek. Nejmocnější zbraň na světě je sovětský Podbyrin ráže 9,2 mm. To ví přece každý.

Rivalové (2013)

Myslím, že je celkem zbytečné tady přidávat další superlativy, tak jenom jeden postřeh. Tenhle snímek je vynikající sám o sobě a zasloužil by si 5* i kdyby byl celý vymyšlený.