• Fantasy

Jeho temné esence - Věž andělů (2020) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda, laťka se stále posouvá vzhůru. Musím podotknout, že tato série je mnohem lepší než první.

Jeho temné esence - Jeskyně (2020) (epizoda)

Čekala jsem skoro půl života, než někdo bude mít „koule“ na to zfilmovat HDM tak, jak si trilogie zaslouží. Tohle byl dokonalý díl a fakt jsem spokojená. Nemůžu se dočkat pokračování. :)

Severus Snape and the Marauders (2015)

Vždycky obdivuju to obsazení, tomu fakt dávám 100%. Efekty ujdou a bitva mi přišla taková moc zbytečně natažená. Jinak dobrý příběh, Poberty miluju :) Závěr to vystřelil do nečekaných výšin. Super!

Neville Longbottom and The Black Witch (2019) (amatérský film)

"Někdy si srdce pamatuje věci, které mysl zapomíná." Ze všech HP fan-fiction mě tento oslovil nejvíc. Viděno několikrát a pokaždý to ořvu. :) Co do způsobu provedení, hudby, efektů, obsazení a dějové linie je to opravdu na velmi vysoké úrovni. České titulky jsou příjemný bonus.

Volání divočiny (2020)

Napřed se nadávalo na živé psy v Psím poslání, teď se nadává na animované psy. Sakra lidi, co teda chcete? :) Já jsem naprosto spokojená. Buck byl úžasnej a ostatní psíci, vlci a scenérie také. Snad ani nemám co vytknout, příběh silný a dojemný, hudba kouzelná.

Vlčí děti (2012)

To sedlo :) 90% Podotýkám, že anime vlastně nemám ráda. Tady se mi neskutečně líbil zpracovaný rozdíl mezi dospíváním chlapce a dospíváním dívky, kdy se kluk po "doteku smrti" stává mužem a za jedno s přírodou, přestává se bát a matka ho musí propustit z hnízda (a přijme svůj smutek). K tomu krásná symbolika zahalená do divokého archetypu de facto v každém z nás... O schopné ženě, která běhá s vlky :) a opravdu miluje otce svých dětí a hodlá dát ze sebe maximum. Líbezná hudba a animace.

Kiwi a Strit (2016) (seriál)

Toto fakt baví moje děti i mě. Ale možná jsem jen infantilní. :D

Hair Love (2019)

To hodnocení zde je nějaký vtip? Já čekala tak 90%. Neskutečný. Jeden z nejlepších kraťasů, ocenění je zasloužené.

Jeho temné esence - Série 1 (2019) (série)

1. série nabízí parádní rozjezd, který sice neznalcům předlohy může přijít zdlouhavější, ale já jsem naprosto spokojená a nadšená. Knihy jsou přirozeně postupem času temnější a napínavější, pevně věřím, že seriál nabídne totéž a mnohem víc. 85%, snesla bych větší interakci a emoce k daemonům-duším.