MrakyMraky

okres okres Praha

1 bod

• 31.3.2018  18:37
    The Titan (2018)

Produkt zábavního průmyslu o potřebě přežít. Kdo se podobnými nápady zabývá, toho hypotetický příběh s působivou hudbou a barvami vtáhne. Vůle, duše, mysl zvítězily nad hmotou (mind over matter), proto lobotomie nepřichází v úvahu.

• 19.3.2018  03:14
    Trapný padesátky (TV seriál) (2017)

Dobrý nápad, avšak s příliš mnoho klišé, s nereálnými situacemi a s občasným přehráváním. Dva body také za hudbu, zpěv a zvláštní komorní formát jako mají malé divadelní scény.

• 12.1.2018  04:04

Takhle by se žilo v Krkonoších a jiných horských Sudetech, kdyby se jimi neprohnala válka a ruská okupace. Život horské vesnice s nepřetrženými tradicemi a bez násilných změn. Pěkně natočená volná třídílná série.

• 12.1.2018  03:56

Jediné spojení s TBBT je hlas a vysvětlování velkého Sheldona, co mne občas dost ruší, ale asi je to nutnost. Jinak je to komedie o ůplně něčem jiném než TBBT a mně se líbí. Dobré dětské hlášky, dobré dospělé hlášky zapadá to. Trochu v duchu seriálu Malcom In The Middle s o mnohem víc chytřejším klukem. Malý Sheldom vzhledem a slušňáctvím vypadá jako syn Toma Cruise, což je celkem zajímavý paradox. Matku Sheldona hraje dcera herečky, která hrála matku velkého Sheldona. Není to ideální, protože to někdy vypadá, že přehrává a je těžko říct, jestli je to jen dojem, protože jinde v TV čí filmu tahle herečka tolik vidět není. Dá se na díly dívat náhodně a na přeskáčku, každý je ucelený. Těším se vždy na další.

• 8.6.2017  01:37
    Případ pro exorcistu (TV seriál) (2015)

Dost skvělých hlášek, dialogy jak na divadle, některé scény zase jak z postarších č/b českých kriminálek, cimbálovka, příběh chce trochu víc trpělivosti a odmnění rozuzlením, mne ta koláž bavila.