Půlnoční vlak (2008)

Jede vláček kolejáček pojízdnou masnu má. Celou dobu jsem okusoval monitor napětím jak tohle vlastně bude končit. Ejhle ono to dopadlo špatně pro ty hodné a dobře pro ty bubáky. Příběhem klišé s ničím jiným o masožravém cosi.No můžeme být rádi že trolové či jak ty příšery nazývati budeme nemají rádi uzené maso. Pak by ke kečupu který ve filmu je používán měrou přehnanou byl ještě zapotřebí horčice a to bych už asi nedal. Ve filmu je všechno brutalita, krev a dokonce i to co máme u nás neschopná policie. Ne Kdybych to bral jako jídlo bylo by to málo masa na moc omáčky. Povězte čekal někdo tak blbé finále? No prostě pohádka o pojízdné masně , nemastné neslané noir o fotografovi co rád fotí. Vaaaaaau jak nečekané . Očekával jsem od loga ozubených kol větší zábavu. Takže hurá do metra a pokud tam potkáte stoletého mladíka s pijavicemi pozdravujte ho ode mě :D

The Den (2013)

Třepanka jinak však stále Třepanka. Milé překvapení v přesyceném trhu třepanek. Máme tu třepanky trhané, třepanky sypané a třepanky úplně debilní . Tohle je takový silnější střed mezi tím vším. Inu děti by se na tohle dílo dívat neměli, však berme to tak že by mohli být poučeny o tom jací dobráci se na síti nachází. Chaty jsou plné úchylů a jediné co mě chrání před jejich útoky je to že jsem ošklivý chlap.. Abych se vrátil k filmu je to zase to co už tady bylo. Však jiné provedení a to je to co mě překvapilo velice mile. Webovka tady ještě nebyla . Je tu všechno napětí, strach, úleky a litry malinovky ... Jít na tohle dílo do kina rajčata by zůstala v kyblíku. Je to však film jednou kuk více nedokuk. Nečekejte složitost tipu atlas mraků kde jsem ani po třetím vzhlédnutí nepochopil vše :D :D Prostě odpočinkový horor u kterého jsem se bál ale i zasmál. Doporučuji 4 kadibudkami z pěti což moc mnou hodnocených filmů nedostává..