Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Parada s necekanym koncem. Barneyho miluje snad kazdy a ja se k tomu davu musim proste pridat! Jeden z mala serialu, na ktery se da koukat porad dokola a dokola.

Nekonečný příběh (1984)

Vec, kterou jsem poprve videla az nedavno a naprosto jsem se do ni zamilovala. Byla jsem napnuta, mela jsem strach o oba male chlapce, obrecela jsem smrt kone, rozplyvala jsem se nad Falcem, na konci uronila slzy stesti... Za me obrovska pecka

Bohemian Rhapsody (2018)

Vec, ktera mi absolutne zlomila srdce a ja si vybrecela oci a snad vsechny slzy na dva roky dopredu. Jediny spatny, co tenhle film prinesl, jsou 13lete pipiny, ktere najednou miluji Queen (a jeste s A. Lambertem) a znaji We will rock you a We are the champions. Ale film je to nadherny, krasny, cisty, plny lasky, hudby, bolesti a utrpeni. Vlastne I samoty, ktere mel Freddie kolem sebe asi vice nez dost.

Rock of Ages (2012)

Co o tomto filmu říci... Dokonalé. Rockery z osmdesátek mám v srdci pevně zakořeněné a proto jsem se těšila až se na tenhle film podívám. Ačkoli nemám ráda Toma Cruise, v tomto filmu zabodoval!

S láskou, Rosie (2014)

Pro mně jeden z nejlepších romantických filmů jaký jsem kdy viděla. Četla jsem knížku, která je psaná formou dopisů, emailů, zpráv a bála jsem se filmového ztvárnění. Jakmile jsem zjistila, že role Rosie se ujala Lily Collins, mé obavy zmizely. Láska mezi Rosie a Alexem je tak dokonale podaná, že díky ní snad začnete věřit i na tu skutečnou, opravdovou lásku. Na jednu stranu jsem čekala kýč a ten se nekonal. Navíc! Polovina příběhu se odehrává ve Velké Británii, tak co víc si přát!

Útěk do divočiny (2007)

Když jsem prvně viděla tento film, nevěděla jsem zcela nic o člověku jež se jmenuje Christopher McCandless. Po shlédnutí? Chtělo se mi křičet, brečet... Upřímně si troufám tvrdit, že je to jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů vůbec. Žádný díl se neopakuje, je zábavný, milý. Hlavní postavy, jenž mluví neskutečně rychle a to je něco neuvěřitelně šíleného. Nikdy jsem neviděla nic podobného.

Sherlock (2010) (seriál)

A tak jsem tomu propadla jako hromada lidí po celém světě. Baví mě hlášky,Sherlockovo střílení do zdi,když se nudí,baví mne sám Bilbo(ehm..pardon. Watson). Baví mě to celé a mám takový pocit,že si brzy okoušu nehty nedočkavostí. 4 Série je přeci jen pořád daleko..

Lucy (2014)

Skvělá záležitost, která donutí k zamyšlení. Opravdu by to tak bylo? Chvílemi "přepapané", spousta chyb, ale stejně. Za mně dávám s klidným srdcem čtyři hvězdy a přiřazuji k oblíbeným filmům.