Justin: Jak se stát rytířem (2013)

Pěkná animovaná oddechovka ze španělské dílny, což je trochu nezvyklé ale o to větší překvapení a důvod se na film podívat. Má to příběh, je tam humor prostě vše co má dobrý animák mít... Přiznám se, že denně na filmy pro děti nekoukám ale tohle jsem chtěl vidět a celkem mě to potěšilo. 7/10

Plán útěku (2013)

Stallone se Schwarzeneggerem opět spolu a zase jim to náramně vychází, v posledních letech jim to šlape jak hodinky. Ať už co se týče jejich "soukromých" filmů či díky sérii Postradatelních. Pokud si chcete alespoň trochu připomenout Kriminál tak tohle bude téměř dokonalá náhrada a nudit se podle mě nebudete. 8/10

Oldboy (2013)

Příjemné překvapení, důkladně promyšlený příběh na jehož vysvětlení si budete muset počkat až do konce filmu ale neustále nad ním budete přemýšlet. Opravdu nečekaně dobrý snímek, parádní thriller ! Toť vše, ale všem to nejspíše nesedne. 8/10

Thor: Temný svět (2013)

Dle mého názoru o něco vylepšená jednička se zajímavým koncem. Thor opět předvedl svou sílu, odvahu a dobrosrdečnost pro zachování devíti světů. Tentokrát po boku Jane s Lokim v boji proti temným skřetům (pardon, elfům), kdo by to byl řekl... I tak ale spokojenost a celkem i překvapení, zas až tolik jsem od toho popravdě nečekal... Good ! 8/10