Banshee - Všechno, co jsem se naučil (2015) (epizoda)

Hood a Brock lovia nášho indiánskeho mastodonta a je to paráda. Obidva súboje sú fajn a krvavé a mastodontove vyradenie je brutus. Pasáž Sugara s Jobom je tiež dobrá a aj funny. Poteší aj flashback do minulosti poloslepého pakokota a tiež Rebeccino zistenie, že poloslepý pakokot je vlastne bez šlaufu. Zaujímavá je aj pasáž kde si černosi dôjdu pre Proctora a aj scéna kde náš generál zisťuje kto mu udrbal keš. No myslím, že posledné dva diely budú drsné.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

SPOILER ALERT: Tak tomu vravím nárez. Spočiatku taká pomalšia až dráma o skupine vojačiek a jedného veliteľa kdesi v ruskej prdeli, kam nemčúri ani nepáchnu. Avšak nakoniec sa ukáže, že vpáchnu a vtedy začína to pravé orechové. Páči sa my, že sú tu hojne využité flashbacky aby sme spoznali naše slečny. Akčné scény sú síce pomenej ale sú drsné, krvavé a riadne prekvapivé. Akože rátal som s tým, že niekto s týmu umrie ale že pomrú šetky baby tak to som nečakal, sánka dole. Byť to USA produkcia, no asi každý vie, že by sa im nestalo nič. A pasáž v saune skvelá.

Falcon a Winter Soldier - Power Broker (2021) (epizoda)

Zemo sa dostáva von a cestuje s našou dvojkou do Madrippooru, ktorý vyzerá kurevsky luxusne, aj špinavo, zaleží od štvrte. A stretneme tam aj Carterovej vnučku, ktorá sa rozhodne pomôcť. Akčné scény sú fajn, poteší, že idú aj na nejakú tú drsnosť( je to stále disney ale nejaká tá krv je niečo čo vo filmoch poriadne nebolo takže i to je plus, malé ale je. ) Našej ryšavke očividne jeblo a rozhodne sa vracať kilovaním. A to som si k nej pomaly budoval sympatie. Navyše mladá Carterová očividne má svoje plány a pomoc nebola nezištná. A v závere dorazí delegácia z Wakandy a idú po Zemovi, takže bude sranda.

Banshee - Včera jsme všichni byli někdo jiný (2015) (epizoda)

pomalšia epizódka kde Deva nájde nejakého týpečka huliča a asi sa s ním dá dokopy. S Rebeccy je už ultimátná piča a a fakt ľutujem, že mastodont neodjebal ju. Tak hádam poloslepý pakokot alebo kto ju sundajú. Alebo možno náš mastodont dostane aj ju keďže útok na tábor nevyšiel úplne podľa predstáv a Chayton je živý a relatívne v pohode. Nemá síce ľudí ale stále je hrozbou. Carrie získala veci k prepadnutiu vojenského sejfu takže tipujem, že v ďalšom diely dôjde na thiefovanie.

Banshee - Kmenová záležitost (2015) (epizoda)

No takto kebyže to režíruje Sapochnik iste by z toho vytrieskal viac ale sťažovať sa nehodlám. Náš mastodont obkľúči stanicu a strhne sa riadna mela. Najviac bolo jak Proctor povedal, Hoodovi, že ak umrie nech nechá Rebeccu na pokoji.  Parádne prestrelky, slušný súboj Siobhan a indiánskeho gangstera. Akurát škoda, že mastodont jej vykrútil gágor(to mal urobiť Rebecce, tá si to zaslúži), nakoniec dorazia štátny avšak je pozde, pár postáv zarve. No a čo sa týka Proctora, tak po príchode domov zistí, že jeho mama odišla a reve jak malé decko. A to chválim, tvorcovia ukázali, že aj záporná sviňa môže mať city, to málokedy v takýchto serošoch býva, väčšinou sa starajú iba o seba. No a v ďalšom dieli bude zrejme hood loviť nášho mastodonta.

Banshee - Život jako noční můra (2015) (epizoda)

Najprv síce taká pomalšia epizodka. Hood musí odísť lebo sa obáva, že Siobhan ho práskne. carrie nechá robotu a ide sa prevetrať na Harleyi, čo bolo inak dosť od prdele ale nebolo tam toho veľa. Proctor vyšle tú piču aj s tým svojim poloslepým pakokotom sledovať indiánsky voz ktorý vyzdvihne mŕtvolu mastodontovho brata. No a oni to poriešia po svojom a mastodont sa rozhodne konať. P.S. Bitka Hooda s Proctorom bola fajn len, škoda, že plešoun dorazil včas.

Banshee - Kam zmizel Hood? (2015) (epizoda)

Masaker časť do piče. Najprv vidíme mastodonta na love jeleňa, potom vidíme ako je Hood ohrozovaný akýmsi agentom aby vzápätí oboch uniesol "kingpin" ktorý vyslal toho plešatého Anglána v druhej sérii za Hoodom mladším. Hood to s ním pekne poriešil skončil jak sviňa na bitúnku. Avšak prebije to super bitka Noly a Proctorovho poloslepého pakokota, kde sa perfektne využije aj auto. A záverečné zabitie je brutus, hold Nola našla si svojho premožiteľa. Keďže však bola kamoška nášho mastodonta určite to nenechá len tak. No a aby to nebolo málo tak jeho brat prepadne kasíno ktoré patrí Proctorovi nech mastodontovi ukáže že je schopný a stojí ho to život. Teraz je otázne či pôjde po Siobhan alebo našom indiánskom policajtovi ale rozhodne z toho bude masaker. Hej a ten koniec značí asi koniec medzi Siobhan a Hoodom. Škoda.

Banshee - Hadi a ti druzí (2015) (epizoda)

No síce tá pasáž kde sa striedal prepad Rebeccy indiánmi a jebačkou mastodonta bol dosť blbý ale inak fajn, po dlhšej dobe sa Proctorov poloslepý pakokot predviedol v boji, Rebecca dostala zaslúžene cez piču, lebo šak scéna na začiatku epizódy ukázala, že už jej totálne jebe na hlavu. Zaujímavá pasáž v rezervácii a v závere buď na Hooda mieri náš mastodont (ale to my nepríde veľmi pravdepodobné) alebo nejaká nová postava. Uvidíme. A potitulkovka kde vidíme nášho generála žrať nahého nechápem čo znamená. Pokiaľ to má naznačiť, že mu drbe na mozgy tak to bolo jasné už skôr ale budiž.

Star Wars: Klonové války - Obránci míru (2009) (epizoda)

skvelá epizóda so skvelým akčným finále a vtipným tlstým separatistickým vodcom. Akurát future vader sa nejako skoro pozviechal, na začiatku ledva chodil a na konci si to dával na pána ale dobre.

Star Wars: Klonové války - Pád Jedie (2009) (epizoda)

Pekné pštrosolevy či čo to bolo a aziatské lemury. no a samozrejme fajn príbeh i keď každému je jasné, že future vader to musí prežiť.