Poslední království - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

Tož stalo sa, čoho som sa obával, bol som ojebaný o bitku. Avšak zvyšok, či už vstúpenie do služby, či návrat mladého Ragnara, či korunovácia Alfréda, či rozlúčka s Bridou alebo záverečný rozhovor s Alfrédovym hlavným rytierom (či čo to on vlastne je) mali šmrnc.

Poslední království - Epizoda 2 (2015) (epizoda)

Prvý diel som si ešte hviezdu šetril ale sem ju už môžem drbnúť s veľkou parádou. Putovanie je zaujímavé, Alfréd tu pôsobí historicky presnejšie ako vo Vikingovia  a súboje sú síce trošku roztrasenejšie ale verím tomu, že to sa ešte napraví. Pasáž s Ubbem je fajn, najmä to jak jeho čarodejovi narvú vetvičku do riti. Záver kde sú Vikingovia zaskočení saskou armádou poteší, len dúfam, že v ďalšom diely bitku aj dostaneme a nie, že nám ju zase strihom čmajznú.

Poslední království - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

/vodný diel musí zaujať a hento teda zaujalo. Síce som sa strácal v tých Ragnaroch a vôbec som netušil ktorý je ten z Vikingovia  ak to teda nejaký z nich bol. Akcia slušná a celkom drsná, slečny pekné a hrdina pôsobí dobre. Záver vnadí na koňohoničku tak som zvedavý.

Tvrdá odplata (2024)

Na Albu sa dobre kuká o tom žiadna, ale inak to nemá tempo, nudí to, a ak nerátam úvodný súboj a súboj v obchode, tak všetky sú v tme a vidno tam hovno.

Žraloci v Paříži (2024)

Nápad fajn, prevedenie bohužiaľ dosť nudné. Ono trvá kurňa hodinu kým žralok začne svoje kilovanie a hoci to vyzerá dobre, tak predsa len to trvalo dlho. Záver podarený a pokiaľ má naznačovať, že z tohto vznikne potencionálna séria, tak akože why not, len to chce lepšie paprče.

Alias - Odvaha (2001) (epizoda)

Sydney je v prúseru ale jej fotrík to porieši. Will naďalej pátra a myslím, že ani po varovaní od týpka ktorému SD-6 skurvilo život neprestane. Hej a už som niekedy hovoril, že Abrams vie ako ukončiť epizódu?

Plán na důchod (2023) odpad!

Čakal som akčné B-čko, dostal som riadnu nudu.

Útěk z Colditzu (2005) (TV film)

Prvá časť je slabšia ale tá druhá už ma slušné grády, a záver je celkom nečakaný. Ale je to viac romanťárna za vojny než vojnový film na to bacha.

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Skvelý potenciál, nie až tak využitý za mňa, najmä tá akčná vsuvka tam ani nemusela byť, lebo nebola nič extra. Ale Cage si to vyložene užíval, šak bodaj by nie.

Willyho kouzelný svět (2021)

Vcelku fajn prča. Hej jasné, nebolo to nič extra ale Cage si to tam dávala  top bolo, že napriek všetkému furt upratoval a keď mu zapípali hodinky mal v piči a šiel si cecnúť energák. Síce tie mordy sú slabšie, akčné scény silno postrihané a roboti síce majú každý svoj štýl boja ale pokilujú ich skôr než sa poriadne ukážu. Ale plusové body dávam za backstory ohľadom bábik, je síce podaná lacnou formou ale je dobrá.