Banda - A dveře jsou pryč (2020) (epizoda)

Tak toto bola teda jazda. Myslím, že škrtenie obrím kokotom bola iná masakrina. Záver kde sa Pičberty prizná Jeblanderovi s pôvodom vysvetľuje prečo je taká k iným rasám, hold jak sa hovorí starého psa novým kúskom nenaučíš. Butcher a Starlight si príjemne pokecali (to ma prekvapilo), odhalila sa nám trochu minulosť nášho Frencieho a dostali sme aj ex-člena sedmičky Lamplightera ktorý ale zrejme nebude až taký zmrd ako sa zdal. Jediné čomu nerozumiem je záver, konkrétne tomu ako sa tá holohlavá dievčina dostala von keď ju pičberty zbleskovala ale predpokladám, že to sa vysvetlí v ďalších partoch.

Banda - Už musíme jít (2020) (epizoda)

Hutná epizoda kde sa ukáže, že jak Jeblander tak Stormfront/Pičberty sú z jedného cesta, akurát Starlight to môže bolieť. Butcher navštívi babičku ktorá je drogová dílerka (to ma rozsekalo), zistíme, že Black Noira riadi Vought director (ale furt netuším kto to kurňa ten BN je). Hej a náš Deep sa pridal k nejakej sekte, no to tiež ešte bude prdel. Kimiko sa živí ako nájomná Kilerka a Frenchie z toho nie je dvakrát nadšený.

Banda - Nic z našeho světa (2020) (epizoda)

Nuž musím povedať, že Butcherova linka prekvapila. Linka Homelandera a Stilwelovej ani tak nie, aj koniec bol očakávaný. Len nejako nepoberám prečo Black Noir má odrazu taký záujem o Butchera. Hughie a M.M. zisťujú info o Madam Liberty dozvedajú sa, že je to naša Stormfront z čoho súdim, že možno ide o jedného s prvých výtvorov a keďže ju zrejme stvoril sám Vought ktorý bol Adyho kamoš, potvrdzuje to aj to prečo Stormfront tak nenávidí černochov a aziatov. No uvidíme, každopádne fajn diel. Hej a A-train dostal padáka, tak mu treba smradovi.

Banda - Ze zálohy s tisícovkou rytířů (2020) (epizoda)

Nuž je síce pravda, že ešte spočiatku to pôsobí tak nič moc, ale potom keď začne Vought vyjebávať systém, Deepovej veľrybe prevetráme črevá a v závere sa naša Stormfront ukáže ako niekto kto nemá problém kruto kilovať a nenavidí iné rasy, avšak Vought to dobre zaonačil vo svoj prospech ako vždy, tak to je iná pesnička. A Jeblander prišiel o pozornosť a som zvedavý ako sa to porieši. Hughie a Butcher mali konflikt, ale zrejme sa to urovnalo.

Banda - Řádná příprava a plánování (2020) (epizoda)

Je síce pravda, že až tak veľa výrazného sa v tejto epizóde nestalo a Aquamanove rozprávajúce žiabre boli strašný pain, tak inak pohoda a Hughie s Butcherom asi nebudú vychádzať úplne dobre odteraz. Hej a Starlight má slušnú páku na A-traina. Jeblanderova pasáž nič extra ale dala sa.

Banda - Velká jízda (2020) (epizoda)

Nuž musím povedať, že na rozbeh 2.sérky v pohode part, sedmička dostane pár nových ľudí, ale s prvým to náš Jebander (konečne som mu vymyslel prezývku) porieši svojsky ale druhého už prijať musí lebo šéf ukáže svoju silu (a začínam chápať prečo je potenciálne možným hercom na nového X-men šéfa) a zistíme, že Gen V je vlastne produkt od jedného s Adyho hošanov. Explózia gebule prekvapí, začiatočná akčná pasáž kde náš Blackthorn opäť ukáže silu (ale furt o ňom viem konský úd) no vzhľadom na to, že má Wolverine schopnosť ako Kimiko, mám taký tušák, že možno nebude černoch ale Aziat. Záverečný návrat Butchera poteší ale vzhľadom ku koncu 1.série to asi nebude úplne s kostolným poriadkom (niečo mi našepkáva, že by to mohol byť ten vyžratec čo sa menil). No uvidíme.

Banda - Série 1 (2019) (série)

Naprostá jazda svetom superhrdinov ktorý sú pekné kurvy a v podstate aj naši hrdinovia majú škrupule, takže ťažko povedať či sa jedná o kladné postavy. Nič to nemení na tom, že to má drsnosť, prekvapenia, akciu(aj keď jej mohlo byť viac)  Uvidíme ako ďalšia séria ale som spokojný a Homelander je teda hajzlíček jak vyšitý.

Banda - Tak jsi mě našel (2019) (epizoda)

Je síce pravda, že som čakal akčnejšie zavŕšenie a to sa nedostavilo (i keď akcia v skladisku je podarená nie že nie) jedna postava umrela celkom slušne a záver no tak to bol iný masaker, tam je na čom budovať.

Banda - Společnost sebezáchovy (2019) (epizoda)

Teda páni, síce nie až taká divočina a krvavčina jak som čakal, ale trebárs poriešenie s Mesmerom bolo fajn, ale tak zaslúžil si sviňa jedna. Lenže naša grupa sa dostala do úzkych a musí im pomôcť FBI avšak po zistení, že aj na blízkom východe je supertýpek ale teroristického typu, no tipujem, že banda ešte bude mať problémy aj s FBI.  Záver zrejme značí Hughieho a Starlightin ending, ale kurňa to snajprenie som nečakal.