Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Sci-Fi

Recenze (1 663)

Xtremo (2021)

Má to Akciu? Má. Má to drsnosť jak fras? Má. Má to sexi babenky? Má. Má to fajn hlavného hrdinu? Má. Má to super záporákov? Hat nem, ale možno je to preto, že si obaja zahrali v Rambovi 5 kartelových bratov a pôsobili lepšie než tu. A taktiež záverečná akcia je prílíš klišoidná, ale dá sa to prežiť. 4* silné.

Rozhněvaný muž (2021)

Nie zlý film kde jediným sklamaním bolo, že Statham nebol využitý v nejakej ručnej akcii. Ale inak celkom spokojnosť a pasáž v depe skvelá. Ale nič čo by som chcel vidieť zas.

plakát

Banshee - Mizerný šachista (2013) (epizoda)

Síce som rátal s tým, že ked režíruje Sapochnik tak to bude väčší masaker aôe som spokojný. Je to napínavé, bitka Hooda s Proctorom je skvelá, pasáž ako Proctor vyjebe s indiánmi je úsmevná a pasáž kde Rabbit kecá u Carrie doma tak to je niečo. Záver vnadí na akčné finále a potitulkovka značí, že indiáni vykopali vojnovú sekeru(a zrejme sa buduje potencionálny main záporák na druhú sériu)

plakát

Banshee - Budeme žít věčně (2013) (epizoda)

Ako som povedal pri munulom parte príchod mafoša olega bude zrejme znamenať masaker a fakt to tak bolo. Skvelá a drsná bitka Carrie a Olega. Pasáž s Rebecou ktorá je vyhnaná tiež fajn, akurát ta pasáž s ňou a  Proctorom naznačuje, že ju možno v budúcnu oprcá (sú rodina ale tak v takýchto serošoch to je možné). No a príchod tej Indiánky, nuž podľa jej chovania to bude nejaká potvora. Šak uvidíme. Hej a Carrien pravý manžel zrejme plne pochopil, že mu zahýba.

plakát

Banshee - Jezdec z Apokalypsy (2013) (epizoda)

Pasáž nášho Hooda a Rabitta bola naozaj slušná a napínavá. Ale pasáž ohľadom rukojemníckej drámy v škole bola slabá, avšak vyradenie lupičov stálo zato. No a záver nám ukáže že veľa vecí sa dá riešiť dobrou jebačkou. Hej a návšteva Rabbitovho človeka v banshee pomaly naznačuje poriadny masaker. Teda aspoň dúfam.

plakát

Banshee - Wicks (2013) (epizoda)

Diel ktorý síce nejak výrazne nepohne dejom ale ukáže nám starého známeho ktorý je trošku blb (a dostane aj patričnú odmenu od Hooda a Sugara), vo flashbacku sa spoznávame s albínom a hoodov súboj s ním je neskutočne po piči a krvavý. No a čo sa týka Carrie, tak uvidíme či naozaj urobí to čo urobí. Jo a potitulkovka odkazuje na to, že syn pravého Hooda môže ohroziť plány našho "Hooda."

plakát

Banshee - Motorkáři (2013) (epizoda)

Trošku slabší diel ale stále fajn. Aziat a jeho fuckovanie na kravy je skvelé, pasáž   s motorkármi vyzerá byť zaujímavá ale žiaľ tak ako akcia v uličke (kde navyše Carrie nedokáže spacifikovať nadratých pamrdov ale otcovu ochranku rozjebe ľavou zadnou) tak záverečná, navyše tresnutá do tmy, je slabá. Avšak dohoda Hooda s Proctorom môže ukazovať na všeličo. Čo sa týka našej amišky tak stále rada prcá. No trošku síce nechápem ten prsteň ktorý dostala policajtka na národky ale uvidíme. Hej a záver my neviem prečo napovedá, že ten pamrd z FBI volal s králikom.

plakát

Ninjové útočí (2008) (TV film)

No tak akože od nijutsu má to čo tu predvádzajú ´daleko to za A. Za B: Film má tri prdele klíšé a je mu to u kokota. C: Hrdina je toporný jak sviňa. Ale uznám, že súboje sa celkom dajú, bodycount je slušný a záporáci sú síce hovädá ale majú istý rešpekt. Ako celok ale pamrdovina. * za akciu a hviezda za šumnú slečnu aziatku.

plakát

Za každou cenu přežít (2020) odpad!

Po 40 minútach utrpenie vypnuté. Nie že by to vyzeralo zle ale ten dabing, no kriste pane to jak keby ochotníci narozprávali. never more.