quip

okres Olomouc
alive

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 21.5.2019  21:22
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Rozumím lidem, kteří už nechtějí dělat svoji práci. Je to docela běžné a ok a vždycky je škoda, když někdo dojde tak daleko. Když už k tomu místu bez návratu ale dojdou, nemusí zůstat a zkurvit vše ostatním, kteří pro projekt energii stále mají. Fanouškům, ale i celé crew.

• 11.4.2019  08:12

The Girl with the Lower Back Tattoo.

• 22.1.2019  19:32

Nelíbí se mi, co to říká naší mladé generaci. Kolega xcerm113 to shrnul hezky.

• 19.12.2018  23:58
    Aquaman (2018)

Asi poprve budu hodnotit ne podle meho zazitku, ale pro ostatni kolem. Je to...fajn, skoro solidni trihvezdickova “proste zabava”. Ale je to TAK blby, ze to musim dat nejak najevo : ) Budto jsem byl v uplne divnym rozpolozeni, ale casti dialogu, “herectvi” nekterych kolegu a vlastne tak nejak celek je tak hloupoucky, az by to nektere citlivejsi divaky mohlo bolet. Tak tohle hodnoceni je pro vas . )

• 8.12.2018  22:16
    Špindl (2017)

Mě to asi uráží.

• 2.12.2017  09:55

Therapy 101.

• 19.7.2017  22:45

Myslím, že by ČSFD měla nějak víc zapracovat a ujasnit si, co chce ve své databázi mít a co ne. Vytvořit si takovou taxonomii audiovizuálních děl a určit množinu, kterou chce obsluhovat.

• 28.5.2017  11:08

Život je fakt těžkej...

• 27.5.2017  21:03
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

WTF...F...F?!?

• 18.4.2017  20:18

"Nicolas Cage protects the Declaration of Independence from stealing by...stealing it." - 'Dude, that's genius! Let's make a movie out of it!'

• 25.10.2016  20:20

Exploatace, uáááá

• 11.6.2016  22:02

Hmm...pořád mam dvd s Warcraftem 3. Čas na reinstall.

• 13.5.2016  23:56

Dude, that was so intense. Like I'm not used to this kind of shit anymore.

• 1.5.2016  15:45
    Město Ember (2008)

There is like not a single thing in the movie that I don't like! This is so awesome. Ačkoli pořád tvrdím, že všechny "Fallouty", "Sila" a nakonec i City of Ember jen obšmahly knížku Engerlingové (1995) Jaroslava Velinského, tohle obšmahnutí je vážně super = )

• 19.4.2016  22:03
    Horace and Pete (TV seriál) (2016)

It's nice that people are still trying.

• 2.4.2016  01:05
    Teorie tygra (2016)

Bojím se, že je to docela sexistické... Ale je to komedie, kurva, v té je přece hyperbola standard. Už mi trochu hrabe. A líbí se mi, že film zpochybňuje všechno.

• 21.2.2016  13:35
    San Andreas (2015)

I don't know man...does everything, even a fucking disaster movie, have to be sold by boobs?

• 31.1.2016  10:13

The future is here, it's just not evenly distributed.

• 6.10.2015  21:30
    Špión (2015)

'twas fun. And Melissa knows her shit.

• 21.3.2015  22:47

Fuuuuuck! Haters gonna hate. Seriously, I don't get you people. Ok, problém je v tom, že všichní místní komentující se na film dívali optikou Simona "Howarda" Helberga, postavy ze seriálu TBBT. Nikomu úplně nedošlo, že postava Howarda je ztvárněná Helbergem velice přirozeně, je blízko jeho vlastní osobnosti. Pokud je potom váš problém v tom, že se jeho postava ve filmu podobá postavě v seriálu, upřímně to nechápu. Vezměte si aktuální hereckou hvězdu Benedicta (Cumberbatch, obviously) - střídá roli za rolí a ve všech je brilantní - Sherlock, Frankenstein, Khan, Assange, Smaug, Turing...v každé roli ztvární úplně jinou postavu...ale pořád je to Benedict. Podívejte se na Helbergovu roli v We'll Never Have Paris stejnou optikou (vždyť je to film o jeho vlastním manželství, co napsal spolu se svojí ženou, proboha!) a třeba si uvědomíte, jak pošetile vaše komentáře zní.

• 10.2.2015  22:05
    Mindwalk (1990)

Já vám nevím, v podstatě bych mohl opsat svůj komentář k My Dinner with Andre, s tím, že Mindwalk není zajímavý ani formálně a že láhev vína a dobrý kamarád můj život obohatí víc než college-level filozofování smug scientist Liv Ullmann s trpitelem Johna Hearda a (vlastně příjemně nepřehrávajícího) Sama Waterstona. Každopádně - pro někoho tento film může být zajímavý, I'm not judging, ale já nějak nedokážu obhájit jeho existenci.

• 5.2.2015  20:46

I don't know what your guys' deal is. Jupiter Ascending je krásná pohádka/space opera s mytologií, která logicky nedře, problémy s tempem jsou drobné, akce se většinou dá sledovat a hlavně je to parádní zážitek. Navíc je ve filmu myšlenka, že biologický determinismus není zas tak big of a deal and love conquers all. Seriously, Taylor was right: haters gonna hate, hate, hate... Me - I am impressed.

• 9.1.2015  23:53
    Laggies (2014)

Ain't no miracle but Rockwell & Moretz & Knightley seriously kill.

• 29.12.2014  23:18
    Comedian (2002)

Tak trochu adorace Seinfelda (lehce), tak trochu hodně ukázka toho, jaký kretén je Orny Adams (překvapivě to není persona, ale podle rozhovorů jeho skutečné já). Ale dobrý dokument, to rozhodně jo.

• 7.12.2014  22:31

Patricia Clarkson jako velezlá velevědkyně. L.O.L. = )

• 22.11.2014  23:04
    Páteční večeře (TV seriál) (2011)

Absolutně nerozumím tomu, proč jsem po první sezóně tehdy hodnotil seriál jen 3/5. Možná se ze mne mezitím stal ještě snadněji dojímatelný člověk, fakt nevím... Každopádně Friday Night Dinner je vynikající ze dvou důvodů. Prvním je obsazení; od dob Coupling jsem snad neviděl přesněji nacastovaný britcom. A druhým je scénáristický rámec vyplývající z názvu - páteční večeře u rodičů. Stejně jako Blackadder II zachránilo seškrtání rozpočtu (říkal tehdy Ben Elton), časoprostorové omezení dělá pro Friday Night Dinner kreativní zázraky. Není to "velký" seriál jako Black Books, IT Crown nebo Not Going Out. Je to malý projekt, který ale přesně ví, čím chce být a daří se mu to na jedničku. Malý a útulný. Lovely bit of squirrel.

• 30.10.2014  19:15
    The F Word (2013)

Scénář je směrem k těm dvěma nějak moc convenient, Zoe moc nemám rád a vlastně té romantice ani moc nevěřím. Je to příjemné a všechny postavy jsou nekutečně witty, ale...ta láska je prostě zase jednou fatální. Dva lidi se do sebe zamilují, překonají pár překážek, něco si uvědomí a žijí šťastně až do smrti. Tradiční pohádka. Dan je ale hrozně super kluk, herecky zajímavý a navíc umí rappovat.

• 16.10.2014  11:48

Nechápu, jak Majkla mohlo bavit natáčet skoro tři hodiny celkem dost nudnýho filmu. Něco málo věcí vypadá ok (asi tak tři záběry na texaská pole s kukuřicí), Marky Mark řekne WTF větu "You're the best thing I ever made, Tess.", Stanley Tucci se baví a já si teď můžu číst lepší verze scénáře a užívat si další díly HISHE. I miss Shia.

• 24.8.2014  14:02

Podobně jako Save the Date film, který by asi ani nemusel vzniknout, protože jde o prosté zobrazení života bez nějaké další přidané hodnoty - ačkoli hlavní téma prozkoumává celkem hezky. Je to dokument? Je to film? Co je vůbec film? Blablablablabla.

• 7.8.2014  23:07
    Married (TV seriál) (2014)

Judy Greer má konečně lead roli, Nat Faxon si užívá "jen" hraní v seriálu (oba byli nedávno na interview v Bullseye Jesseho Thorna - doporučuju), realismus, celé to běží na FX... S tím sexismem to kolega trochu přehání - pár gendrových stereotypů ano, nějaká diskriminace nebo zlá vůle rozhodně ne. Čenichám rodinnější verzi Louieho = )

<< předchozí 1 2 3 4 5 6