Teorie tygra (2016)

Totálne sklamanie. Film o ničom. Dobrí chlapi, zlé ženské. A to som sa pri hereckom obsadení celkom tešila.

Nákaza (2011)

Prešlo cca 9 rokov a máme to tu.

Suprhrdina (2008) odpad!

Trápnosť nad trápnosť.

Symfonie strachu (2013)

No ja teda neviem.... Tešila som sa na to, no už dávno som sa takto nenudila. Dve ** len vďaka Woodovi.

Rozpolcený (2016)

Wau! Dokonalý McAvoy, široko-ďaleko najlepší herecký výkon za posledných zopár rokov. Koľko Kevinov, Hedwigov je v každom z nás.... Shymalan nás znovu namotáva a robí to skvelo. K tomu výborná hudba, atmosféra málo vídaná.

Černobyl (2019) (seriál)

Miniséria o tragédii v Černobyle môže byť označená hocijako, no určite nie ako historická. Zopár zaujímavých momentov, no inak len hra na city. Tri hviezdičky len za výkon hercov, tie sú fakt dobré, inak to neoslovilo. Tvorcovia by sa mali pozrieť na jadrové katastrofy v USA či Japonsku, tie by možno spracovali lepšie.

Klec (2019) (TV film)

Skvelý scenár, réžia a excelentné výkony predstaviteľov hlavných postáv. Kvalitná hudba. Jiří Strach je skrátka takmer dokonalý.

Trhlina (2019)

Sklamanie. Od Bebjaka teda nič extra nečakám, ale v porovnaní s kvalitou knihy je to veľmi slabé. Dôležité momenty zlé režisérom pochopené, rozťahané je to v tom, čo by sa dalo urobiť jednoduchšie. Pozitívom je naopak hudba.