Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

O mně

   Takže co o sobě říci, mno JÁ v této chvíli 21 let, (psáno 24. 7. 2016 pozn.) průměrný student vysoké školy, který si krátí nudu sledováním filmů a seriálů a pak háže jedno hodnocení za druhým na tuto stránku. Sice si nepřipadám jako veliký filmový znalec, ale také bych se neoznačil ani za začátečníka. Filmy mě, stejně jako spostu jiných lidí, provázají už od narození a částečně mě i jak po emotivní a kulturní stránce ovlivnili. byli tu filmy, díky kterým jsem získal jiný pohled na svět a možná začal i jinak přemýšlet...

 

   Kdybych měl říci, který film/seriál ve mě vyvolal takový pocit extáze, jako když si střelíte kvalitní LSD a sjiždíte na vlnách psychedeliky, (pozn. nikdy jsem LSD neměl) tak jen těžko bych hledal vítěze. Dokonce je pro mě i težké sestavit top ten mých filmů a i když na svém profilu je mám vybranné, tak to jsou jen filmy na které jsem si jako pvní vzpomněl, a dalších mých XXXX best of bych mohl jestě dlouho vypisovat.

 

   U seriálů je to snažší. Jako nejlepší animák pro dospělé budu brát asi Futuramu (mám simpsonovi rád, ale tady jsem se nasmál víc), animák vytvořený pro děti, jednoznačne Gravity Falls (protože i dospělý se na to může podívat a zasměje se), nejepší post-apocalyptic - The walking dead, nejlepší drama - Breaking bad a House of cards (Walter White a Frank Underwood...sorry pals, but you are equal!), nejlepší pořad - Top Gear, nejlepší krimi - Sherlock, největší psycho - Mr. Robot, Nejlepší Spin-off - Better Call Saul (Odenkirk to v sobě má a bez problému dokáže utáhnout celý seriál i bez Heisenberga), nejlepší komediálně hraný seriál - PřáteléTeorie velkého třesku (oba jsou super, ale přátelé přeci jen byli první, tak o malý píd vedou, také bych zde dříve zařadil Jak jsem poznal vaši matku, ale poslední serie byla trash, takže no!)

   A to by tak bylo vše o mě...for now

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama