Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 2 body
ERKONE
Krupina, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Krimi
Komedie
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Kmotr 1, 2, 3
(1992)
Forrest Gump
(1994)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Schindlerův seznam
(1993)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Americká krása
(1999)
Donnie Darko
(2001)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(6)
kamqo
Max_com
Dejvid9
lucasp
Zajoo
Erik.Vesely
Časové pásmo bylo změněno