Pot a krev (2013)

Rozhodne asi najlepšia komédia vôbec!!! Pre milovníkov činiek určite!!! A hlašiek, je tam toľko, žeby sa to tu ani nevošlo všetko! ;-)

Riddick (2013)

Musím naozaj napísať. Som obrovský fanúšik Riddickových Kroník už niekoľko rokov. Čo sa týka filmu, nieje to také super ako Pitch Black. Myslím, že dialógy celkom ujdú, efekty tiež a scenár je tiež celkom zaujimavý (skôr Pitch Black doplnený o pár zaujimavostí). Ten Riddick tám úplne vážne do toho pasuje, aj jeho správanie činy atď...filmy o ňom sú ojedinelé preto ma tak zaujali! A čo sa týka ešte filmu samotného: Určite si pozrite rožširenú režiserskú verziu v HD. Človek až potom nadobudne úplnú podstatu filmu a zisti, že tento film musí mať pokračovanie. Film ma dosť zaujal a stoji za prezretie avšak odporúčam si pozrieť jeho predchodcou. Má však aj svoje nedostatky, ale keďže som fanúšik, nebudem to tu písať a preto dávam 4 hviezdičky! Hodnotenie: 70%! BTW: teším sa na pokračovanie! /Do you not afraid of the dark are you? /

300: Vzestup říše (2014)

NEZÁVISLÉ HODNOTENIE: Kebyže sa dám ovplyvniť niektorými nízkohodnotiacími kometármi a bodmi, tak sa určite nedostanem na tento skvelý film. Keďže som človek, ktorý sa dáva ovplyvniť ostatnými ľuďmi len zriedka, nedal som sa ovplyvniť negativizmom hodnotiacich a šiel na túto super akčnú rezbu plné adrenalinu v 3D Cinemaxe. Musím povedať – NAOZAJ TO STÁLO ZATO!!!!!!!!!!!! Začiatočná bitka pri Maratóne mi úplne zdvihla adrenalín, ale trochu aj testosterón. Brutálny začiatok! Boli chvíle kedy to bolo nudnejšie, avšak prišli momenti kedy to prebili super momentmi, mal človek opäť z toho všetkého dobrý pocit. Po vizualnej stránke naozaj pekné(grafika efekty) herecké výkony tiež( v 300 Spartans to bolo síce lepšie!) hudba tiež. Keďže som to videl v 3D, mal som možnosť pomocou 3D okuliarou mať pocit akoby by som tam naozaj v tom filme resp. na tých bojiskách naozaj bol ! Čiže jednoznačne to odporúčam v 3D!!!!!!!!!! A tak sa mi splnili predstavy akoby to mohlo byť kebyže som tam stál aj ja! Verdikt: Nenechajte sa ovplyvniť nikým, zoberte na film kamarátov, frajerky a choďte si užiť tento druhý diel, aj keď to už nieje také super ako jeho predchodza (300 Spartans) vedel by som tomu dať aj 5-piatu hviezdičku, ale hodnotil som to na 4 hviezdy pretože ma pri vchode okradli ! pracovníci kina keď som vchádzal do sály!!! Ale som fanúšik a preto dávam symbolicky 5 * * * * ( * ) ;-)