• Thriller

Bibliotěkar (2023) (seriál)

Aleksey Vjazintsev se dozví, že několik knih zapomenutého sovětského spisovatele Gromova má magické vlastnosti. Každá z těchto knih má specifický účinek: vztek, trpělivost, moc, radost, síla, paměť. Různé skupiny čtenářů o ně urputně bojují a vytvářejí tajnou síť knihoven s vlastním kodexem, pravidly a cíli. Zbídačení lékaři a inženýři, bývalí trestanci a policajti, zapomenutí sportovci, novináři, kteří nezapadali do tónu doby – ti všichni našli v Gromovových knihách nový smysl a jsou připraveni za ně zemřít. Vjazincev bude muset hledat nejdůležitější knihu - knihu Význam. (Zdroj IMDb)

Ponor (2023)

Dvě sestry se jdou potápět na krásné odlehlé místo. Jedna ze sester je zasažena kamenem a zůstane uvězněna 28 metrů níže. S nebezpečně nízkou úrovní kyslíku a nízkými teplotami je na její sestře, aby bojovala o o její život.

T.I.M. (2023)

Protetický inženýr Abi se přestěhuje na venkov, aby pracoval na nejnovějším produktu Integrate Robotic – humanoidní umělé inteligenci zvané TIM – Technologicky. Integrovaný. Sluha. To je tak, když se robot zamiluje do paničky svého pána. Nakonec je to boj o holý život.

Začátek (2020) odpad!

Kdo zná SJ, tak ví, že tento film je totální kravina.

Osm hor (2022) odpad!

Nějak jsem to nepochopil, sorry.

Kandahar (2023)

Za mě dobrý 👍

Infiesto (2023)

Lockdown, zákaz vycházení a hlavní představitelé jako hrdinové bez roušky i v nemocnici? Manžela odvážejí na umělé plíce, ona mu podá ruku, má být v karanténě, ale klidně je dál ve službě bez roušky? Komisařka stále přes obličej lokny, že přes ně neviděla. Ten film by byl stejný i bez zbytečné vsuvky lockdownu. Prostě škoda času.

Vlna (2015) odpad!

Vážně trapný! Těšil jsem se na drama a dočkal se pohádky. Když mám 10 minut do odjezdu, tak prdím na věci i mobil a utíkám! Když mi ženu ve sklepě smete vlna, tak zavřu dveře a nevolám ji pořád..., když kryt, tak snad stavěnej na to, že v něm bude svítit světlo, i když v něm bude voda.... nebudu zapínat poplach, protože začíná turistická sezóna? Kryt v hotelu, kde se po opadnutí vody venku drží ve sklepě voda! Voda z ledovců a oni si klidně kráčí jako by šli po chorvatské pláži v parném létě?