• Thriller

Horizont události (1997)

Slibný začátek, napětí, setkání s druhou lodí, tajemné neznámo.....ale pak se to zvrhlo v nějaké krvavé kdovíco....Ještě, že není nesestříhaná verze k vidění - hnus! Á propo, on ještě vážně někdo věří v peklo?

Archiv (2020)

Muž je po smrti své ženy na výzkumné stanici v Japonsku, kde vyrobí 3 roboty. Ten třetí je velmi podobný jeho zemřelé ženě: emocionálně, fyzicky...prostě jako druhá žena. Jenže je konec programu i filmu a já vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Nečekejte žádné drama, sci-fi trochu a napětí za 1.

10 položek a méně (2006) odpad!

Ne, ne, ne! To se vážně nedalo! Neustálé dlouhé dialogy, plkání o ničem. Ani komedie, ani romantika, ani drama, prostě škoda času!

Spoutáni na celý život (2018) odpad!

Větší kokotinu jsem snad neviděl! Dlouhé dialogy o ničem a dívání se na znetvořené lidi, tak o tom je tento film.

Bitevní loď (2012)

Kromě pár záběrů na vojenskou flotilu to byla spíše komedie.

Past na lásku (2009) odpad!

Celý film se skládá z nekonečných dialogů, aby vše skončilo tak nepravděpodobně, že se to může stát jen ve filmu.

Pot a krev (2013)

Takoví skvělí herci a taková chujovina. Všichni v tom filmu byli nějak ujetí. A že to bylo podle skutečné události? O to hůř!

Vánoce v divočině (2019)

Milé, romantické, zamilované, divočina, láska ke zvířatům a tak trošku komedie bez sexu a sprostých slov...

Život je jen jeden (2011)

Vážně nevím, proč má 2 a půl hodiny dlouhý film tak vysoké hodnocení. Děj je jasný, ale že by tam byl nějaký humor k popukání, Sorry, ale jsou mnohem lepší skutečné komedie.